Banjaluka
PRIDRUŽITE SE I BUDITE DIO SJAJNE ATMOSFERE: Otvaranje nove dionice štališta uz spektakularan koncert Sergeja Ćetkovića

Svi zainteresovani sugrađani pozvani su da se u četvrtak, 22. avgusta od 19.00 časova pridruže otvaranju nove dionice šetališta, koja će se protezati od Zelenog mosta pa do nekadašnjeg restorana „Alibaba“.
Na otvaranju nove dionice šetališta sve zainteresovane očekuje sjajan koncert popularnog pjevača Sergeja Ćetkovića od 19.30 časova, te nema sumnje da će ovo biti još jedna noć za pamćenje.
Svi zainteresovani sugrađani su pozvani da se pridruže, te da uživaju u bogatom programu i različite sadržaje za sve generacije, te u sjajnoj atmosferi uz odlične hitove Sergeja Ćetkovića.
Pridružite se i budite dio sjajne atmosfere.
Podsjećamo, realizacijom ovog projekta Banja Luka će, na veliko zadovoljstvo svih sugrađana ali i turista dobiti uređenu stazu koja će se protezati od renovirane plaže u Srpskim Toplicama pa do sportsko-rekreativnog centra „Raj“ kod Zelenog mosta u ukupnoj dužini od oko 5 kilometara
Banjaluka
SAVIĆ-BANJAC: Pozivamo skupštinsko rukovodstvo da ODBLOKIRA rad GOB-a i RIJEŠIMO sve probleme

SNSD, dok je vladao, dobro je pokazao kako upravljaju ustanovama i preduzećima. Sjetite se samo ZIBL-a, DEPOT-a, sjetite se da preduzeće „Čistoća“ isto tako više nije gradska. Sjetite se i zemljišta Poljoprivredne škole, desetine miliona izgubljenih sporova i zemljište kod stare Autobuske stanice – dakle oni da nešto osnivaju, to je zaista paradoks i nevjerovatno.
Kazala je ovo gradski menadžer Mirna Savić – Banjac, nakon što je skupštinsko rukovodstvo saopštilo da je jedini spas za Gradski olimpijski bazen osnivanje novog javnog preduzeća.
-To je očigledno njihovo rješenje blokada – da oni dobiju fotelju, da zaposle ljude. Mi nikada ne odbijamo rješenja nikakva i smatramo da treba i o tome razgovarati, ali smatramo da je neozbiljno i neodgovorno da je Gradski olimpijski bazen toliko dugo zatvoren, da djeca ne plivaju i da radnici imaju problem sa platama. To su nedopustive stvari i pozivamo skupštinsko rukovodstvo da stave ovo pitanje ne dnevni red sjednice Skupštine Grada, da odblokiraju rad GOB-a i da riješimo sve probleme koje su oni prouzrokovali. Moramo da napravimo da Gradski olimpijski bazen radi, a onda možemo da razgovaramo o svim njihovim prijedlozima i koracima i da se dogovaramo na sastanicima i Skupštini, a ne da informacije saznajemo iz medija – kazala je ona.
Banjaluka
JOVANA KISIN OPET SVAKOJ ČORBI MIROĐIJA! Pravila SCENE u Sokolskom domu braneći čovjeka SNSD-a!

Banjalučka advokatica Jovana Kisin, poznata po tome da se redovno gura u sve moguće priče i predstvalja kao „branilac pravde“, danas je u Sokolskom domu u Banjaluci napravila pravi cirkus. Naime, Kisinova je stala u odbranu Nebojše Rodića, starješine Sokolskog društva, koji je čak tri decenije sam sebi iznajmljivao kafić i uredno plaćao kiriju – i to na imovini koja pripada Gradu Banjaluka!
Dok građani s pravom očekuju da se ova imovina vrati gradu i stavi u funkciju svih Banjalučana, Kisinova je odlučila da se svrsta uz Rodića, očito zaboravljajući svoje nekadašnje parole o „pravdi“ i „zakonitosti“.
Podsjetimo, ista ta Jovana Kisin se svojevremeno predstavljala kao zaštitnik obespravljenih radnika, pa je putem društvenih mreža poručivala da će „pro bono braniti svakoga ko dobije otkaz jer ne želi ići na mitinge vladajuće koalicije“. Pisala je kako je dobijala poruke od ljudi iz javnog sektora da ih „primoravaju“ da idu na skupove, prijete im otkazima i maltretiraju ih.
Banjalučka advokatica nudi pravnu pomoć svakome ko dobije otkaz ako ne dođe na skup
„Znam da vas je strah, znam da nije lako, i zato dajem svoj doprinos“, tvrdila je tada Kisinova.
A danas? Danas se, bez imalo stida, stavila na stranu čovjeka iz redova SNSD-a, koji javno i bez srama pokušava da otme ono što pripada gradu. Time je pokazala da njene „borbe“ traju samo dok joj odgovara, a da se iza velikih riječi o „pravdi“ i „hrabrosti“ krije najobičniji politički oportunizam.
Banjaluka
SAMO JEDNA TAČKA! Vanredna sjednica Skupštine grada Banjaluka

Skupština grada Banjaluka sutra će održati vanrednu sjednicu sa jednom tačkom dnevnog reda – razmatranje novonastale političke situacije.
Republike Srpske, koju su nedavno usvojili, a tiče se aktuelnih političkih prilika.
-U narednom periodu očekuje se niz posebnih sjednica Skupštine grada Banjaluka, na kojima će biti obrađivana važna pitanja – poručio je Ninković.
-
Region2 dana ago
BRNABIĆ: “Nadstrešnica nije slučajno pala, SVE JE TO PLAN ZA RUŠENJE VUČIĆA!”
-
Politika2 dana ago
CVIJANOVIĆ: “BiH ide u pogrešnom smjeru, ovo je put u OPASNU SFERU!”
-
Politika2 dana ago
DODIK “Ja sam predsjednik Republike Srpske, PIŠITE ŠTA HOĆETE”
-
Politika1 dan ago
DODIKU ODUZIMAJU DIPLOMATSKI PASOŠ? Ima 15 dana da ga vrati
-
Politika2 dana ago
DRMA SE VRH – PALA VLADA SRPSKE! Višković podnio ostavku, evo ko bi ga mogao zamijeniti!
-
Politika1 dan ago
DAROVI IZ PALATE IZOSTALI – Dodik dijeli ono ŠTO JE NJEGOVO?
-
Politika2 dana ago
STEVANDIĆ “Srpska borbom nastala, borbom će opstati”
-
Politika2 dana ago
Višković s premijerske na direktorsku funkciju, EVO GDJE GA DODIK ŠALJE!