Sport
KAMERE UŠLE U SVLAČIONICE “KOSOVA” I SNIMILE GROZOTU: Bole ih povici “Srbija”, a higijena ih ne zanima

Fudbaleri “Kosova” ostavili su strašan nered iza sebe kad su krenuli sa stadiona.
Meč koji su u okviru Lige nacija u Bukureštu igrali Rumunija i “Kosovo” glavna je tema u fudbalskoj javnosti. Pri rezultatu 0:0, koji im nikako nije odgovarao, reprezentativci “Kosova” su u trećem minutu sudijske nadoknade odlučili da napuste teren, zbog povika sa tribina. Rumuni su ostali da ih čekaju, sudija je kasnije odsvirao kraj sa samo jednim timom na terenu, a za to vrijeme…
Kapiten Amir Rahmani i njegovi saigrači nisu imali namjeru da se vrate na teren. Oni su naručili picu i večerali u svlačionici, u kojoj su kasnije ostavili nevjerovatan haos, a zatim je lider reprezentacije “Kosova” na konferenciji za medije izgovorio rečenicu zbog koje bi morao da bude kažnjen. Nego, da se vratimo na svlačionicu… Rumunski mediji pokazuju snimak koji je napravljen odmah nakon meča.
Portal Digi Sport je autor, a novinar Emanuel Rošu podijelio je na društvenim mrežama materijal da se vidi kakav je nered ostao kada su stadion u Bukureštu napustili reprezentativci “Kosova”. Kamere su zavirile u svlačionicu, čak i pod tuševe koje su nekoliko minuta ranije koristili fudbaleri albanskog porijekla, a scene nisu nimalo lijepe za vidjeti.
This is how Kosovo's players left their locker room after the Nations League game vs Romania.
Kosovo walked off the pitch and abandoned the game.
The final whistle came 60 minutes after they ate the pizza
📹 Digi Sport Romania pic.twitter.com/41VfoGWoce— Emanuel Roşu (@Emishor) November 16, 2024
Podsjećamo, Rumunija je jedna od država koje ne priznaju samoprograšenu državu Kosovo, a navijači tamošnje reprezentacije na mečevima često šalju podršku Srbiji. Transparenti, povici sa tribina i prikupljanje humanitarne pomoć za srpski narod na Kosovu i Metohiji samo su neki od načina borbe Rumuna za teritorijalnu cjelovitost Srbije, što se nimalo ne sviđa “Kosovu”, kojem je UEFA dozvolila da igra protiv zemalja koje ga ne smatraju državom.
Sport
FNC 23 u Beogradu: Janičić nokautirao Bojkovića, srpski borac još mora DA RADI!

Sinoć je u Beogradskoj areni održan FNC 23, najveća regionalna promocija mješovitih borilačkih vještina.
Pažnju je očekivano odnio meč izmeđ srpskog borca Marka Bojkovića i crnogorskog Miloša Janičića.
Bojkovićev tim očekivao je pobjedu pred domaćom publikom i plasman u najveću svjetsku organizaciju, međutim 23-godišnjak će morati još da poradi na nekim stvarima koje su ga juče koštale pobjede.
Janičić je uspio da trijumfuje tehničkim nokautom već u drugoj rundi, čime je nanio Bojkoviću prvi poraz u profesionalnim mečevima.
„Puno poštovanje za Marka, borio se do kraja, svaka mu čast. Udario me je par puta u telo kikom, zamalo da se savijem. Imam 18-3, od čega 18 pobeda prekidom. Nemojte nikada da me potcenjujete. Takav skor nema niko na Balkanu”, rekao je Janičić poslije meča.
Sport
SINER U CENTRU PAŽNJE Novi detalji o vezi sa LJEPOTICOM iz BiH, italijanski mediji otkrivaju sve!

Život Janika Sinera, prvog tenisera svijeta, u posljednje vrijeme je u žiži javnosti. Naime, tek što je demantovao vezu sa Larom Leito, snimljen je sa novom ljepoticom, i to iz Bosne i Hercegovine, kako su saznali italijanski mediji.
Medij prenose da im je potvrđeno da je riječ o Lejli Hasanović, djevojci porijeklom iz BiH, koja je nedavno raskinula dugogodišnju vezu sa Mikom Šumaherom.
Na pitanje o nedavnoj posjeti Kopenhagenu, gdje je i uslikan, Siner je kratko odgovorio:
“Riječ je o poslu, bio je to isključivo poslovni put, imao sam neka snimanja”, rekao je Siner. Ipak, to italijanskim medijima nije bilo dovoljno uvjerljivo objašnjenje, ali čak i ako su prijatelji, ovaj snimak svakako dovoljan da pokrene glasine.
Inače, mlada Lejla Hasanović je iz Bosne i Hercegovine, ali je skoro cijeli svoj život provela u Danskoj. Odrasla je u gradu Svendborgu, ali danas je njena adresa u Kopenhagenu.
Ova ljepotica je Instagram i modna zvijezda u Danskoj. Pažnju javnosti skrenula na sebe učešćem na Miss Universe Danske, gdje je ostvarila visok plasman u superfinalu, ali nije pobijedila.
Poslije objave veze sa Mikom Šumaherom, njena popularnost je eksplodirala. Navodno često svraća u roditeljski zavičaj i voli da posjećuje Balkan.
Sport
MODRIĆ OPROŠTAJ ZA PAMĆENJE! Real pobijedio, kapiten napušta klub! Bernabeu USTAO NA NOGE, OVACIJE trajale MINUTAMA!

Real Madrid je savladao Real Sociedad rezultatom 2:0 u posljednjem kolu španske La Lige, čime je sezonu završio na drugom mjestu tabele.
Ova utakmica imala je posebno značenje jer je označila kraj jedne ere – posljednji put pred domaćim navijačima dres “Kraljevskog kluba” obukao je kapiten Luka Modrić, koji na kraju sezone napušta Real nakon trinaest godina ispunjenih trofejima i uspjesima, čime je postao najtrofejniji igrač u istoriji kluba.
Modrića je u 87. minuti iz igre izveo trener Karlo Anćeloti, čime je započela scena za pamćenje – cijeli stadion Santiago Bernabeu ustao je na noge, tribine su eruptirale od emocija, a igrači obje ekipe formirali su počasni špalir dok je Modrić izlazio s terena.
Najvatreniji navijači Reala nisu prestajali odavati počast Modriću tokom cijele utakmice, a njegov posljednji korak ka klupi ispraćen je ovacijama koje su trajale minutama. U Madrid je stigao i Toni Kros kako bi se oprostio od svog dugogodišnjeg saigrača i prijatelja.
Ipak, ovo nije posljednji Modrićev nastup za Real. Do kraja sezone očekuje ga još i nastup na Svjetskom klupskom prvenstvu koje će biti održano u Sjedinjenim Američkim Državama.
-
Politika3 dana ago
NEŠIĆ PROSLAVIO SLOBODU: Simbolično poručio „Ja unutra, a lopovi vani“ (VIDEO)
-
Politika1 dan ago
EVO ŠTA SE DEŠAVALO NA ZASJEDANJU NATO-a! Govor koji je uzburkao javnost u BiH i regionu
-
Politika3 dana ago
DODIK PORUČIO BOŠNJACIMA: Prihvatite legitimno izabrane predstavnike Srba i Hrvata
-
Politika3 dana ago
DODIK ŽESTOKO O NON-PEJPERU “Nisu naučili ništa o BiH za 30 godina – produbljuju krizu!”
-
Politika3 dana ago
TVRDE IZVORI: Dodikovi pokušavaju novac prebaciti u KRIPTOVALUTE?
-
Region2 dana ago
POLICAJAC TKZ. KOSOVA DAVIO SRPSKOG MATURANTA: Spasili ga profesori i građani (VIDEO)
-
Svijet3 dana ago
UKRAJINSKI GENERAL ZALUŽNI: Kijev treba da odustane od granica iz 2022
-
Region2 dana ago
GRLIĆ RADMAN: Intervencionistički eksperimenti neće donijeti dobro za BiH