Sport
STIŽU LI BOLJI DANI? Rukometnom klubu Borac odblokiran račun, smanjen dug
Bolji dani stižu za RK Borac jer su danas stigle sjajne vijesti iz redova banjalučkog velikana.
Kako prenosi Tiket.ba, za kratak vremenski period je nova uprava na čelu sa predsjednikom Darkom Savićem uspjela da smanji dug koji je iznosio preko 1.300.000 KM.
Uz to Borac je na sjajan način počeo i drugi dio sezone u Premijer ligi BiH i to pobjedom na gostovanju u Vogošći sa 34:29, piše Meridian sport.
Sport
BORAC DOBIO RIVALA: Evo ko naredne sedmice stiže u Banjaluku!
Fudbaleri Borca saznali su protivnika u trećoj rundi kvalifikacija Lige konferencije.
Bh. šampionu će na putu do plej-ofa najmlađenjeg evropskog takmičenja stajati bjeloruski ML Vitebsk.
Bjeloruski predstavnik je u dvomeču drugog pretkola bio bolji od Sutjeske iz Nikišića sa ukupnih 5:1. Nakon sigurnih 3:0 u Mađarskoj gdje Vitebsk igra evropske utakmice, večeras je u Nikšiću tim iz Bjelorusije slavio sa 2:1 (Kontsevoj 6, Diabate 90 – Tošković 84).
Prva utakmica između Borca i Vitebska igra se 6. avgusta na Gradskom stadionu, dok je revanš sedam dana kasnije u Mađarskoj. Inače, ML Vitebks je trenutno drugoplasirana ekipa bjeloruskog šampionata (31 bod), nalazi se odmah iza vodećeg Dinamo iz Minska (33).
Nezavisne
Sport
MILIONSKA PONUDA ZA ĐOKOVIĆA: Bogati Arapi krenuli po Novaka, uslijedio ekspresan odgovor
Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, po treći put uzastopno biće dio egzibicionog turnira u Saudijskoj Arabiji pod nazivom “Six Kings Slam”.
Sport
SUSRET ZA PAMĆENJE: Legendarni hrvatski fudbaler i Novak Đoković zajedno pred kamerama
Najbolji srpski teniser Novak Đoković odlučio je da preskoči Masters u Montrealu, kao što je to radio i godinama unazad, te da se posveti pripremi za ostatak američke sezone, prije svega US Open.
Ipak, prije nego što stane na teniske terene, odlučio je prvo da odmori.
Tako je Nole uhvaćen u Crnoj Gori, u svom automobilu tokom saobraćajne gužve, što je jedna od korisnica društvene mreže TikTok objavila.
U međuvremenu, pojavila se još jedna zanimljiva slika na društvenim mrežama.
Naime, legendarni hrvatski fudbaler Davor Šuker objavio je fotografiju sa Đokovićem na Instagramu i tako oduševio svoje pratioce. Pretpostavlja se da je slika nastala tokom Mundijala.
Šuker je na istom često objavljivao slike sa poznatim ličnostima, od Ronalda, Dejvida Bekama, Habiba Nurmagomedova, preko Pjerluđija Koline, Serhija Ramosa, pa sve do Đanija Infantina i Donalda Trampa.
Šuker je tokom SP osvojio takozvani “Legends Cup”, a uspio je da se slika i sa velikim Novakom Đokovićem, koji, naravno, nije mogao da odbije slikanje.
Hrvatski fudbaler je tokom karijere igrao i za Real Madrid i Arsenal, između ostalih, a za Hrvatsku je postigao 45 golova na 69 utakmica, prenosi Telegraf.
-
Politika2 dana agoKRESOJEVIĆ “Ne trebaju nam granice, naplatne kućice su dovoljne za KILOMETARSKE KOLONE” (VIDEO)
-
Banjaluka3 dana agoPOZNAT PROGRAM: Evo kako će Banjaluka obilježiti Dan sjećanja na žrtve „Oluje“
-
Hronika1 dan agoJEZIVI DETALJI TRAGEDIJE: Tužilaštvo saopštilo okolnosti pogibije dvojice mladića
-
Politika2 dana ago“DO KADA ĆEMO ISPRAVLJATI GREŠKE INSTITUCIJA?” Basara o sudskim rješenjima za RTV taksu iz 2012.
-
Društvo2 dana agoRTRS TRAŽI DUGOVE IZ 2012. GODINE: Građani nakon 14 godina moraju dokazivati da nisu dužni
-
Politika7 sati agoNAROD GINE NA PUTEVIMA, A MINISTAR BROJI RUPE PO BANJALUCI! Otkrivamo pozadinu licemjernog napada režima!
-
Politika3 dana agoDODIK IZGUBIO PRVU BITKU? Ćorić i Šulić sačuvali Eleka u fotelji!
-
Društvo2 dana agoVRHUNAC LJETA TEK STIŽE: Meteorolozi upozoravaju na temperature do 40 stepeni
