Connect with us

Hronika

NOVČANA KAZNA ZA POHOTNU POLICAJKU! Pristala na trojku u zamjenu za Ajfon 13

Policajka (27) koja je uhapšena zbog sumnje da se prostituisala na saslušanju u Prekršajnom sudu u Beogradu branila se ćutanjem, saznaje Blic.

Kako saznajemo, sudija ju je kaznio sa novčanom kaznom od 50.000 dinara, odnosno 834 KM.

Podsjetimo, ova policajka kažnjena je jer je u zamjenu za Ajfon 13 pristala na polni odnos sa muškarcem i još jednom ženskom osobom.

Ovaj telefon na tržištu košta između 800 i 1000 evra.

Hapšenje ove policajke je epilog afere koja je izbila krajem avgusta, kad su se na društvenim mrežama pojavili šokantni porno-snimci srpske policajke. Na jednom od njih vidi se crnokosa djevojka u uniformi polaznika Centra za osnovnu policijsku obuku (COPO) u Sremskoj Kamenici kako u toaletu oralno zadovoljava kolegu.

Na još jednom snimku vidi se ova djevojka kako simulira oralni seks sa bananom u svlačionici u COPO.

Na internetu su se, takođe, prije dva mjeseca pojavile i slike i snimci gdje je ova crnokosa policajka pozirala u seks-pozama sa plavokosom poznanicom. Na pojedinim slikama njih dvije su nosile sado-mazo odjeću.

Navodno, većina spornih porno-snimaka i slika nastala je prije nekoliko godina, dok je policajka bila na obuci u Sremskoj Kamenici, nakon čega se zaposlila u MUP.

Ona je, prema nezvaničnim saznanjima, rodom sa juga Srbije, a po završetku obuke radila je u saobraćajnoj patroli na autoputu, piše Blic.

BL-PORTAL

Hronika

NESTALA DJEVOJČICA SA BALKANA! Roditelji mole za pomoć – ako znate nešto, zovite ovaj broj

Petnaestogodišnja Antania Lorena Fontatureanu iz Pireјa nestala je prije četiri dana.

Prema pisanju organizaciјe “Osmijeh djeteta”, na dan kada јe nestala nosila јe kratku bež maјicu, bež pantalone i bijele patike.

Antania Lorena Fontatureanu ima 15 godina, visoka јe 158 cm, teška јe 65 kg, ima kratku crnu kosu i zelene oči. Mole se svi koјi imaјu bilo kakve informaciјe da kontaktiraјu “Osmijeh djeteta” telefonom 24 sata dnevno, na “Evropsku liniјu za nestale osobe 116000”, u svim policiјskim upravama u zemlji, a takođe i putem aplikaciјe Missing Alert, gdje se nalaze informaciјe o nestanku, prenosi “Telegraf”.

Nastavi čitati

Hronika

NAPAD PIT BULA! Žena i beba izujedani u dvorištu porodične kuće

Žena i dijete staro oko godinu i po dana povrijeđeni su sinoć oko 18.00 sati u Bečmenu kada ih je napao pas rase pit bul.

Kako “Telegraf” nezvanično saznaje, čitava drama odigrala se u dvorištu porodične kuće.

Naime, vlasnički pas je navodno iznenada nasrnuo na ženu koja je nosila u naručju unuče. Uslijed napada, ona je zadobila brojne povrede po rukama dok je beba izgrebana po tijelu, prenosi “24Sedam”.

Nastavi čitati

Hronika

DRAMA TOKOM POTRAGE ZA DJEVOJKOM: Načelnik GSS-a iz Foče oči u oči s medvjedom! (VIDEO)

Ekipa Gorske službe spašavanja Republike Srpske iz Foče tokom potrage za jednom djevojkom na području Trnovačkog jezera susrela se sa medvjedom oči u oči.

Naime, zanimljivo je to da je načelnik GSS-a Nenad Ikonić medvjedu prišao na dva i po metra, te ga je tom prilikom i snimio.

To se desilo u potrazi za djevojkom koja se juče ujutro izgubila na putu prema Trnovačkom jezeru, a na videosnimku koji je napravio se vidi kako medvjed posmatra ekipu, a potom odlazi. “Jučer smo imali jednu malu intervenciju. Nacionalni park je strašno bogat. Mislim mogu da kažem da se Nacionalni park može pohvaliti sa tom populacijom te krupne divljači. Medvjeda ima dosta i to je svakodnevnica naša, ne samo naša, nego svih ljudi koji prolaze kroz Nacionalni park, koji šetaju prema Trnavačkom jezeru”, kazao je Ikonić za portal “Avaza”

Dodao je da ranije bilo slučajeva kod nas da medvjed napadne ljudsko biće, izuzev onog slučaja prošle godine kada je lovac napadnut, u Plužinama. Posljednjih 50 do 70 godina, kako kaže Ikonić, medvjed nije napao ljude.

Sa Ikonićem je u tom momentu na terenu bila petočlana ekipa spasilaca.

“Vraćali smo se sa Prijevora i negdje ujutru oko pola sedam smo naišli na njega. Nije pokušao da nas napadne. Samo treba držati to bezbjedonosno rastojanje. Mora se o tome voditi računati, da ne ugroziš njegov prostor”, izjavio je Ikonić. Ne treba mu prilaziti

Istakao je da je medvjedu prišao malo bliže nego što treba. Dodao je da se medvjedu ne treba prilazi, jer on ima svoj prostor. Linker
“Ne treba se praviti mrtav. Ako ga vidite, samo stanite, naravno. On će otići. Treba uvijek praviti buku neku i šta je najveći problem kod nas što se tiče kampera, ostavljaju hranu. Meso ostavljaju blizu šatora i onda on to nanjuši i dođe. On samo može da reaguje u strahu ili baš ako je mu je život ugrožen ili ako čuva mladunce. Ako dođete blizu njegovog brloga, tad su najopasniji. A ovako mi dolazimo u njegovo stanište, a ne on u naše”, istakao je Ikonić, prenosi “Avaz”.

 

Nastavi čitati

Aktuelno