Sport
LOŠE VIJESTI! Siniši Mihajloviću se pogoršalo zdravstveno stanje
Kao bomba je u srijedu prije podne odjeknula vijest u kojoj se spekulisalo da se stanje Siniše Mihajlovića pogoršalo, a sada je, nažalost, iz Italije stigla potvrda toga.
Posljednje informacije o toj temi objavio je „Ilario Radio“.
– Informacija od 11.53 Siniša Mihajlović je stabilno. Vijesti koje se pojavljuju su potpuno lažne. Istina je da mu se u posljednjih nekoliko dana zdravstveno stanje pogoršalo. Okružen je naklonošću svojih najmilijih koji su uz njega. Ova navala reklama je užasna – navodi se.
Za sada se niko iz porodice legendarnog fudbalera nije oglasio, pa je ova informacija koju je preneo italijanski radio trenutno najrelevantnija.
Podsjetimo, Siniša Mihajlović je prije nešto više od tri mjeseca otpušten iz Bolonje, a posljednji put se u javnosti pojavio prije nekoliko dana na promociji knjige Zdenjeka Zemana.
Sport
SKUPA CIJENA PORAZA: Đoković nakon kraha na Rolan Garosu ostaje bez važnih bodova
Novak Đoković već neko vreme zauzima četvrto mesto na ATP listi, ali će poslije završetka aktuelnog grend slema u Parizu sasvim izvjesno pokvariti položaj u svjetskom poretku singl igrača.
Najmanje za tri pozicije.
Možda i više, u zavisnosti od konačnog raspleta Otvorenog prvenstva Francuske. I to sve zbog svog vrlo lošeg nastupa i kratkog bivstvovanja u borbi za trofej vrijedan 2000 bodova, pošto je ispao već u trećem kolu turnira velike četvorke.
Imao je maltene otvoren put ka nevjerovatnom 25. GS šampionskom naslovu, poslije otkazivanja drugoplasiranog Karlosa Alkaraza i šok eliminacije prvog reketa svijeta, Janika Sinera, da bi sada ostao i bez mjesta tik iza Aleksandera Zvereva.
Zbog toga što već neko vrijeme daje prioritet privattom životu, što je ove godine propustio većinu Mastersa, ima problema sa povremenim povredama i igra u 39. godini, dok njegovi večiti rivali Rodžer Federer i Rafael Nadal uživaju u penziji.
Na aktuelnom Rolan Garosu stigao je samo do meča sa Žoaom Fonsekom, u kome je “uspio” da izgubi veliku prednost u setovima. Što ga je koštalo gubitko velikog broja ATP bodova od RG 2025, na kome je bio polufinalsta, prenosi Arena sport.
Sport
NEBESKI SKOK MLADE BANJALUČANKE: Talentovana teniserka munjevito napreduje na WTA listi
Nakon plasmana u polufinale ITF turnira na Bolu, mladu banjalučku teniserku Saru Mikaču (23) očekuje veliki napredak na WTA listi.
Naime, od naredne sedmice reprezentativka BiH će zabilježiti ranking karijere. Osvojenim bodovima u Hrvatskoj, Mikača će zabilježiti skok od čak 182 mjesta na svjetskoj listi, pa će od naredne sedmice biti na 868. mjestu WTA listi. Najbolji ranking joj je bio 974. mjesto iz septembra prošle godine.
Sara je zablistala na Bolu gdje je iz kvalifikacija stigla do polufinala. Na tom putu je pobijedila i bivšu 61. teniserku svijeta Julie Niemier, a još je rušila mnogo bolje rangirane teniserke, te se može reži da je iza nje najbolji turnir u karijeri na kojem je potvrdila veliki potencijal.
Nema sumnje da bi ovaj turnir mogao biti prekretnica za Saru koja bi u skorijoj budućnosti mogla ući u top 500.
Nezavisne
Sport
IZ BORCA MEĐU „ZMAJEVE“: Mladen Jurkas dobio poziv za pripreme BiH pred Svjetsko prvenstvo
Neočekivan rasplet u redovima reprezentacije Bosne i Hercegovine otvorio je vrata Svjetskog prvenstva mladom golmanu Borca Mladenu Jurkasu, koji je naknadno dobio poziv u nacionalni tim nakon povrede Osmana Hadžikića.
Jurkas je ove sezone bio sjajan na golu Borca. Bez obzira na njegove godine, pokazao je zrelost i stabilnost među stativama šampina Bosne i Hercegovine.
Mundijal, koji je do juče bio dalek san, sada postaje realnost i izazov pred kojim će imati priliku da pokaže kvalitet na najvišem nivou.
Svakako da ostaje žal u kojim uslovima je dobio poziv, jer je u pitanju povreda drugog golmana, momka koji nastupa za Slaven Belupo.
Međutim, nema sumnje da će Jurkas ovo prihvatiti objeručke i probati da maksimalno iskoristi situaciju za dalji razvoj.
Nezavisne
-
Društvo1 dan agoRODITELJIMA KOJI ODBIJU VAKCINACIJU PRIJETI KAZNA DO 1.000 KM: Inspektorat Srpske kontroliše imunizaciju djece
-
Društvo2 dana agoLEGALIZACIJA BESPRAVLJA: Umjesto rušenja, za gradnju uz rijeke plaćaće se naknada?
-
Hronika2 dana agoAUTOMOBIL ZAVRŠIO U RIJECI: Teška nesreća u Banjaluci, ima povrijeđenih
-
Politika2 dana agoHERCEGOVCI SRDAČNO DOČEKALI STANIVUKOVIĆA: Već ga proglasili PREDSJEDNIKOM SRPSKE
-
Banjaluka3 dana agoGRAD DISAO KAO JEDAN: Završen deveti Moto-fest (FOTO)
-
Politika3 dana agoAMERIKA PONOVO STEŽE OBRUČ: Dodiku zaprijećeno novim sankcijama!
-
Politika2 dana agoPUKOTINE U ČOVIĆEVOM TABORU: Procurio audio sa sjednice najužeg rukovodstva HNS-a
-
Hronika3 dana agoALARMANTAN PORAST SLUČAJEVA: Sve više djece na meti predatora u Srpskoj
