Hronika
OKRŠAJ U HRVATSKOJ! U Trogiru pretučen državljanin BiH

Tokom sukoba muškarac iz BiH je pao s visine od oko dva metra na zemljanu površinu i zadobio teže tjelesne povrede.
Prema informacijama iz Policijske uprave splitsko-dalmatinska, muškaracu iz BiH je na kraju konstatovan prijelom pršljena, dok je 52-godišnjak zadobio lakše tjelesne povrede.
Državljanin Hrvatske je na kraju uhapšen, a u toku je kriminalistička istraga, prenosi klix.ba
Hronika
OSOBLJE HOTELA u BiH BACILO u smeće 47 PASOŠA turista iz IZRAELA!

Osoblje jednog hotela u BiH je navodno greškom bacilo u smeće 47 pasoša turista iz Izraela zbog čega su oni primorani da ostanu u hotelu, iako je trebalo da se vrate u subotu, objavio je izraelski portal Inet.
Pojedini turisti rekli su za portal da sumnjaju da su im pasoši namjerno bačeni u smeće.
– Nakon provjere sigurnosnih kamera, otkrili smo da su pasoši bačeni u smeće. Iz smeća na recepciji odvezeni su u kamione za smeće, a zatim na deponiju. Prisiljeni smo da ostanemo u hotelu još 48 sati, možda i duže- rekli su turisti.
Pojedini od njih su izrazili sumnju da su pasoši greškom bačeni u smeće, već da je to učinjeno zbog toga što su imali amblem Izraela.
– Ovo je vrlo čudno. Kako neko može da baci pasoše? Svi ćute. Sumnjamo da su pasoši bačeni jer su imali izraelski amblem. Zahtijevamo jasan odgovor, jer je ovo ozbiljan čin koji šteti ljudima – rekao je jedan turista.
Ministarstvo inostranih poslova Izraela potvrdio je da se ovim slučajem bavi odjeljenje za izraelske državljane u inostranstvu i Ambasada Izraela u Beogradu.
Hronika
HOROR U KOMŠILUKU! Mladić pronađen mrtav u Studentskom domu

Beživotno tijelo mladića pronađeno je juče u Studentskom domu na Novom Beogradu.
Tijelo mladića pronađeno je oko podneva, a potresan prizor zatekao je cimer.
Kako se nezvanično saznaje, zatečeno je tijelo D. B. (27), državljanin jedne afričke države. Cimer je, prema nezvaničnim saznanjima, rekao da se D. B. žalio da je bio bolestan i da se osjećao loše.
Prema prvim informacijama, nema naznaka da je u pitanju nasilna smrt.
Tijelo je prevezeno na obdukciju kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti. O svemu je obaviješteno Više javno tužilaštvo, prenosi Telegraf.
Hronika
HAOS na proslavi Velike Gospe u Posušju: Masovna TUČA, više uhapšenih (VIDEO)

Na proslavi praznika Velike Gospe u Posušju došlo je do masovne tuče u kojoj je učestvovalo više osoba.
Incident se dogodio u noćas, nešto poslije ponoći kada je Policijska uprava Posušje zaprimila dojavu o narušavanju javnog reda i mira u Ulici kralja Tomislava, prenosi Kliks.
Policijske patrole odmah su upućene na teren, gdje su smirile situaciju i priveli tri osobe – M. G. (33), P. K. (27) i M. M. (35). Tokom postupanja na mjestu događaja pojavio se i M. P. (24), koji je, kako je potvrđeno, vrijeđao i omalovažavao policijske službenike, pa je i on priveden.
Protiv sve četiri osobe podnesene su prekršajne prijave.
Kako se da vidjeti na snimcima, prvo je došlo do naguravanja nekoliko osoba da bi sve poslije prešlo u ozbiljan fizički obračun u kojem su, uz sijevanje šaka, letjele čaše, boce i stolovi.
-
Politika3 dana ago
JASNA poruka Stanivukovića! “NIKO da ne učestvuje na prijevremenim izborima u Srpskoj”
-
Svijet2 dana ago
UPALJENI SVI ALARMI! Svijet pred VELIKIM sukobom – novi rat skoro na VIDIKU!
-
Svijet3 dana ago
NETANJAHU OPET ŠOKIRA IZJAVAMA: “Izrael bi mogao bombardovati Gazu ‘kao saveznici Drezden'”
-
Banjaluka3 dana ago
BANJALUČANKI POTREBNA POMOĆ! Dvije bebe čekaju da im mama ozdravi, tri godine bije bitku sa karcinomom
-
Hronika2 dana ago
UŽAS U BANJALUCI! Muškarac se ubio u dvorištu Gimnazije
-
Banjaluka3 dana ago
NE PROPUSTITE! Banjaluka spremna za “Kočićeve dane”, PROGRAM ATRAKTIVAN I RAZNOVRSTAN!
-
Svijet2 dana ago
ALJASKA POD OPSADOM! Putin stiže u najčuvaniju tvrđavu na planeti, ni muva ne može da proleti!
-
Hronika3 dana ago
POLICIJA UHAPSILA POČINIOCE! Tuča u banjalučkom lokalu, tri osobe završile u UKC RS!