Connect with us

Hronika

ČASTIO GOSTE! Pijani poštar redom dijelio penzije u kafani

U Bijeljini je sinoć zabilježena nesvakidašnja scena i to u jednom ugostiteljskom objektu, gdje je glavni akter bio mladi poštar N.B, koji je na kraju i priveden u policijsku stanicu u tom gradu.

Poštar je, kako tvrdi izvor BNTV, častio goste redom i počeo da dijeli penzije od stola do stola…

U jednom trenutku došlo je i do prepirke, koja se završila tučom.

Ubrzo je stigla i policija, koja je pijanog poštara Božića privela u policijsku stanicu. Policija je na informativni razgovor navodno pozvala i direktora Pošta, radne jedinice u Bijeljini.

Policijskoj stanici Bijeljina 2, juče u 16.10, prijavljeno je da se N.B. u ugostiteljskom objektu u Bijeljini agresivno ponaša.

– Policijski službenici su na licu mjesta zatekli prijavljene lice koje je bilo u vidno alkoholisanom stanju, te se agresivno ponaša i odbija da sarađuje s policijom. Navedeno lice je lišeno slobode i biće sankcionisano u skladu sa Zakonom – rečeno je za portal InfoBijeljina iz policije.

Istog dana, predstavnik dioničarskog društva prijavio je da je poštar N.B. počinio pronevjeru.

– O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini. U toku je rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju krivičnog djela – kažu iz policije.

Hronika

UBICA MAJCI ODRUBIO GLAVU: Šokantni detalji dvostrukog ubistva u Hrasnici, komšije u šoku

Adnan Lokvančić se tereti da je u srijedu naveče u stanu u Hrasnici ubio majku i brata,

Kako nezvanično saznaje Avaz, nakon ubistva majke osumnjičeni joj je odrubio glavu.

Osim majke, on je i brata usmrtio lopatom.

Na licu mjesta, ispred stana gdje se sve desilo, ostala je flaša sa sokom i klompe, a na vratima stoji natpis “Traka za dokaze”.

Za sada nije poznato koji je razlog ovog monstruoznog čina 43-godišnjaka.

Uviđaj u stanu u Hrasnici obavili su pripadnici MUP-a pod nadzorom dežurnog tužitelja.

“Porodica živjela u velikoj neimaštini”

Komšije su u šoku i ne mogu da vjeruju šta se desilo. Kako su ispričali, ova porodica je živjela u velikoj neimaštini.

Prema informacijama Avaza, oni su bili deložirani iz jednog stana, a tada je otac Adnana Lokvančića počinio suicid.

Naime, on se raznio bombom i to sve je učinio pred članovima porodice, zbog čega su oni imali velike traume.

Rođaci su “Avaz” rekli da se oni od toga nikada nisu oporavili i da praktično ne znaju od čega su živjeli.

Nastavi čitati

Hronika

VELIKI UDAR NA CRNO TRŽIŠTE: Oduzete “Nike” i “Adidas” patike vrijedne 1,4 miliona KM

Službenici Uprave za indirektno oporezivanje (UIO) BiH zaplijenili su na području Tuzle gotovo 16.000 pari “Nike” i “Adidas” patika i papuča vrijednih oko 1,39 miliona maraka.

Osim sportske obuće, zaplijenili su i više od 1.100 električnih cigareta “vape”.

Roba je zaplijenjena u okviru akcije “Paket”. Krijumčarena je iz Srbije i organizovano distribuisana na području Bosne i Hercegovine.

Tokom izvršenih provjera pronađena je veća količina robe stranog porijekla za koju nije postojala zakonom propisana dokumentacija i to 12.983 pari patika sa oznakama poznatih robnih marki “Nike” i “Adidas”, 2.556 pari papuča sa oznakama robnih marki “Nike” i “Adidas”, te 1.100 električnih cigaretea “vape”. Roba je privremeno oduzeta, a njena ukupna vrijednost procjenjuje se na cca 1.390.450 KM“, rekli su iz UIO BiH.

Nastavi čitati

Hronika

BRUTALAN ZLOČIN KOD ILIDŽE: Muškarac osumnjičen da je ubio dvije osobe

Policija je uhapsila Ilidžanca čiji su inicijali A.L. (43) zbog sumnje da je u Hrasnici ubio muškarca i ženu, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

Krivično djelo ubistvo počinjeno je juče.

Uviđaj, kojim je rukovodio dežurni tužilac sarajevskog Kantonalnog tužilaštva, obavila je Uprava policije MUP-a Kantona Sarajevo.

Nad osumnjičenim je u službenim prostorijama u toku kriminalistička obrada, nakon čega će, uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu, biti predat u nadležnost sarajevskog Kantonalnog tužilaštva.

Prema nezvaničnim informacijama, koje prenose federalni mediji, muškarac je usmrtio majku i brata, a ovaj brutalni zločin počinjen je lopatom.

Nastavi čitati

Aktuelno