Politika
Jelena ne zna gdje udara!
Nakon odbijanja da učestvuje u debati predsjedničkih kandidata na RTRS-u, Jelena Trivić je preplavila internet sa, blago rečeno, čudnim izjavama.
Umjesto sa Dodikom ona se razračunava sa Trećim putem. Tvrdi da vodi u istraživanjima, a umjesto rješenja i pozitivne kampanje djeluje usamljeno i bijesno, koristi izraze poput “Crveni komitet” i slično. Kao da unaprijed opravdava poraz i traži krivce, a nije prošla ni trećina kampanje.
Da bude još čudnije Trivićka u jednoj objavi indirektno proziva treći put, a u drugoj indirektno reklamira Nešića objavljujući njegovu sliku sa Radojičićem i tvrdeći da je Radojčić otkazao podršku Dodiku. Kome je onda pružio i šta ona dobija time. Ništa? Alibi za poraz? Rijaliti na društvenim mrežama?
Izgleda da objašnjenja i nema. Jelena Trivić prosto ne zna gdje udara.
Politika
BLANUŠA U BANJALUCI VODI ZA 13 000 GLASOVA! Stanivuković poručuje “Grad je neosvojiva tvrđava za SNSD”
Sa više od 13.000 glasova razlike, kandidat opozicije prof. dr Branko Blanuša ostvario je ubjedljivu i, prema riječima lokalnih zvaničnika, istorijsku pobjedu u Banjaluci.
Predsjednik Pokreta za pravdu i slobodu, Draško Stanivuković, poručio je da je ovim rezultatom Banjaluka još jednom potvrdila da je „bastion opozicione borbe, najsnažniji pokretač promjena i neosvojiva tvrđava za SNSD“.
„Zahvaljujem mojim Banjalučanima, jer smo zajedno odbranili sve ono za šta smo se prethodnih godina borili. Ovaj rezultat je dokaz da politike koje sprovodimo imaju veliku podršku naroda“, istakao je Stanivuković.
Dodao je da je zajednički rad sa profesorom Blanušom tokom kampanje bio ključan, naglasivši da su obišli svaki dio grada, što je, kako kaže, biračko tijelo jasno prepoznalo i nagradilo.
„U nove pobjede idemo još odlučnije, snažnije i ujedinjeniji nego ikada. Nadam se ovakvom rezultatu i u drugim dijelovima Republike Srpske“, poručio je on, zaključivši: „Idemo dalje, idemo jače!“
Politika
HOĆE LI NAJVEĆI GRAD PRESUDITI? Blanuša ubjedljivo vodi u Banjaluci
Kandidat SDS Branko Blanuša za sada ubjedljivo vodi u Banjaluci u odnosu na protivkandidata iz SNSD Sinišu Karana, saznaje Srpskainfo.
Izvori portala tvrde da je na osnovu do sada prebrojanih glasova Blanuša odnio ubjedljivu pobjedu u brojnim mjesnim zajednicama u Banjaluci.
S obzirom na to da se glasovi i dalje prebrojavaju ne može se sa sigurnošću reći kolika je trenutno Blanušina prednost u najvećem gradu Srpske u odnosu na Karana.
Da Karan ne stoji najbolje u Banjaluci pokazuje i konferencija za medije u štabu SNSD na kojoj su nabrajani pojedini gradovi u kojima njihov kandidat ubjedljivo vodi, ali najveći grad Srpske nije pomenut.
Politika
NEŠKOVIĆ “Blanuša vodi u 11 lokalnih zajednica”
Na osnovu pristiglih rezultata prvi rezultati su bili dobri, a novi još bolji, rekao je član Predsedništva SDS-a Želimir Nešković.
Naveo je da je prednost u Banjaluci, Tesliću, Loparama, Ugljeviku, Prnjavoru, Gacku, Kotor Varoši, ali i u Bileći, Berkovićima…
– Gajimo optimizam. Samo čudo koje bi moglo da iskrivi sliku može dovesti da Blanuša ne pobjedi – naveo je Nešković.
Naveo je i da čekaju rezultate iz Zvornika, a da je Blanušina prednost u Banjaluci u odnosu na Karana veća oko 6.000 glasova.
– Gajimo optimizam. Samo čudo može da se desi i da iskrivi sliku da Blanuša ne pobjedi – naveo je Nešković
-
Društvo1 dan agoHOROR NA UKC -u! Cijelu smjenu ostavljena GLADNA I ŽEDNA! Sin pacijentkinje ogorčen na osoblje! (VIDEO)
-
Politika2 dana agoIGOR DODIK ŠIRI UTICAJ? Tiha operacija preuzimanja Auto-Moto Saveza RS uzdrmala sektor, DEMOS gurnut u stranu
-
Politika2 dana agoĐAJIĆEV DILER KORISTAN ZA SISTEM! Đurovići godinama tvrde da je Radinković robijao umjesto Stanislava Čađe
-
Politika1 dan agoJOŠ JEDNA LAŽ REŽIMA! Ništa od povećanja penzija
-
Politika1 dan agoGORICA DODIK OPTUŽILA OPOZICIJU I VLAST DA RADE PROTIV DODIKOVIH?! Ko su “ONI” i da li su u Srbiji?
-
Politika2 dana agoČOVIĆ TVRDI “BiH može napredovati samo uz TRI ENTITETA”
-
Hronika1 dan ago“TO JE BUDUĆI SILOVATELJ” Učiteljica prijavila policiji učenika prvog razreda ZBOG PIPKANJA
-
Politika2 dana agoDodik o slučaju “Košarac, šljem i ambasade”: IZNENAĐEN SAM
