Connect with us

Estrada

NOVI SKANDAL U HOLIVUDU! Devet žena optužilo slavnog glumca za seksualno uznemiravanje

Devet žena optužilo je glumca i muzičara Džareda Leta za neprikladno ponašanje i koketiranje s maloljetnicama. Njihova svjedočanstva obuhvataju optužbe za uznemiravanje, seksualne aluzije i pokušaje zavođenja maloljetnica.

“To je već dugo vremena otvorena tajna”, kazala je jedna od žena za Air Mail.

Leto je razotkriven zahvaljujući Facebook objavi iz 2012. godine koju je DJ-ica iz Los Anđelesa, Allie Teilz nedavno ponovo objavila na svojim Instagram storijima.

“Nisi stvarno u LA-u, dok ti Džared Leto ne pokuša nešto napraviti iza scene. Ovaj ljigavac me napao i traumatizirao kada sam imala 17 godina”, kazala je.

Teilz je dalje tvrdila da je Leto znao njenu dob, ali ga to nije zanimalo.

“Ono što je on napravio bilo je predatorsko, zastrašujuće i neprihvatljivo”, tvrdi ona.

Druga žena tvrdila je da joj je Leto prišao kad je imala 16 godina u kafiću Urth Caffé 2006. godine. Navodno je tadašnji glumac iz filma “House of Gucci” bio u društvu Ešli Olsen, za koju se pričalo da su u vezi.

Žena je tvrdila da joj je Leto zgrabio ruku kad je pokušala ustati i potražiti WC.

“Pogledala sam dole i bio je to Leto. Kratko smo razgovarali, a onda mi je uzeo broj”, kazala je ona.

Žena je nadalje tvrdila da joj je Leto neprikladno prilazio tokom njihovih susreta, navodeći da su njihovi kasnonoćni razgovori “postajali seksualni”.

Manekenka Laura La Rue takođe je progovorila o sličnom iskustvu koje je navodno imala s Letom 2008. godine, kada je ona imala samo 16, a on 36 godina.

Rekla je da ga je upoznala na humanitarnoj večeri Yes! on Prop Two za prava životinja.

“Pitao me koliko imam godina. Rekla sam: ‘Imam 16. Koliko ti imaš godina?'”, ispričala je La Rue, navodeći da joj je muzičar uprkos tome tražio broj mobilnog, iako je znao da je maloljetna.

Kasnije ga je, tvrdi, posjetila u njegovoj kući u Los Anđelesu u aprilu 2009. godine, te je “zavodio” i “zadirkivao cijelo vrijeme dok je bila tamo”.

Letov portparol negirao je njene tvrdnje za Air Mail.

“Njihova komunikacija nije sadržavala ništa seksualno niti neprikladno, a gospođa La Rue kasnije se prijavila za posao Letove lične asistentice, što dodatno dokazuje da u njihovim interakcijama nije bilo ničeg neprikladnog”, kazao je portparol.

La Rue je za Air Mail demantovala da se ikad prijavila za posao lične asistentice kod Leta.

Letov portparol takođe je izjavio da muzičar, “nije pio niti konzumirao droge više od 35 godina”.

Četvrta žena tvrdila je da je upoznala glumca u klubu gdje je ulaz bio dopušten samo osobama starijima od 18 godina. Njegov asistent joj je prišao i zatražio njen broj. U to vrijeme imala je 20 godina.

“Malo smo se ‘zabavljali’ u klubu”, prisjetila se, dodavši da su se “nekoliko puta družili i kod njega kući, ali bio je čudan.”

Dodala je: “Znam da neki ljudi vole neobične stvari, i to je u redu. Ali njegova vrsta… jednostavno nije bila u redu.”

Peta žena tvrdila je da je Leto s njom počeo flertovati preko poruka dok je još bila maloljetna. Istaknula je da je njihova veza eskalirala kad je napunila 18 godina.

Leto je takođe optužen da je na svojim zabavama u Los Anđelesu prelazio granice, ciljajući mlade žene. Prema izvoru, na tim događanjima bilo je otprilike 60 “vrlo mladih žena” na četiri ili pet muškaraca. Fokus tih zabava, tvrdilo se, bio je natjerati djevojke da se skinu i gole uskoče u bazen filmske zvijezde.

Portparol Leta izričito je odbacio sve optužbe iznesene protiv muzičara u izvještaju, prenosi RTCG.

Estrada

EVO GA OPET “Da ja nisam Haris Džinović ništa ne bi bilo od svega toga”

Dok javnost bruji o luksuznom vjenčanju dizajnerke Meline Džinović i britanskog biznismena Džefrija Pola Arnolda u Monte Karlu, legendarni pjevač Haris Džinović nastavlja svoj život punim plućima. Iako je njegova bivša supruga juče po drugi put stala na “ludi kamen”, Haris je odlučio da prekine ćutanje i brutalnim riječima jednom za svagda stavi tačku na svaku priču o njoj.

Pjevač, kojem je nakon svega najveća podrška i oslonac sin Kan, ističe da ga dešavanja u Melininom životu apsolutno ne dotiču.

– Ništa nisam ni ispratio, nit me bilo šta zanima, ali apsolutno – rekao je rekao Haris, a onda je uslijedio šokantan odgovor na pitanje da li ima poruku za bivšu suprugu:

– Nemam ja nikakvih želja ni poruka vezanih za nju, ona jednostavno ne postoji za mene i to je kraj. Čista arija. Kao zrak… Prema tome… Šta treba ja da komentarišem o nečemu što je ništa – surov je bio Džinović.

Da je definitivno okrenuo novi list i da o bivšoj više ne želi ni da misli, Džinović je dokazao i sljedećim riječima:

„Ne zanima me šta se piše, niti me zanimaju stvarni događaji za nju to me ne interesuje, davno sam ja , kad smo se razišli okrenuo svom životu, svom djetetu prema tome, šta ja imam sa tim? Može da se uda, da se ubije, štagod hoće…šta mene briga. Ma kakvi taman posla, ja da razmišljam o nekoj prošlosti, ne pada mi na pamet”.

Umjesto da se bavi prošlošću, pjevač je danas maksimalno posvećen publici, nastupima i sportu, i trudi se da ostane veoma aktivan. Na pitanje kako se danas osjeća, Haris oduševljeno poručuje:

„Fantastično. Vraćam se sa jednog teniskog turnira u Beogradu, igrao sam na teniskom turniru. Igrao sam i u Sarajevu, imao dvije svirke…taman posla. Biće i ostaće tako samo vedro i pozitivno kao što je sad u životu”, piše Telegraf.

Na kraju, pjevač je u svom prepoznatljivom, samouverenom maniru zaključio priču o cjelokupnoj pompi koja se podigla oko njegovog razvoda i Melininog novog vjenčanja:

„Ja sam odavno otišao dalje… Kakvi razvodi, kakva vjenčanja… Da ja nisam Haris Džinović ništa ne bi bilo glamurozno od svega toga.”

(Srpskainfo) Foto: Grand

Nastavi čitati

Estrada

Saslušan Zdravko Čolić, EVO I ZBOG ČEGA

Poznati pjevač Zdravko Čolić, kako Kurir ekskluzivno saznaje, saslušan je jutros u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, koje vodi istragu protiv osumnjičenih za bombaški napad na njegovu kuću.

Kako saznajemo, Čola se nije pridružio krivičnom gonjenju osumnjičenih, a tokom ispitivanja izjavio je i da ne zna ko stoji iza napada jer “nikome ništa ne duguje i nema sukobe”.

“Tokom ispitivanja Čolić je naveo da nije tip čovjeka koji ulazi u sukobe, naročito ne u sukobe zbog kojih bi ga neko na ovakav način napao. Rekao je da se ne pridružuje krivičnom gonjenju, jer smatra da su uhapšeni samo izvršioci nečijeg naloga”, otkriva izvor Kurira.

Poznati pjevač naveo je i da je u vrijeme bombaškog napada bio u Zagrebu i da nije bio u kući, ali da se smirio kada je saznao da su mu kćerke i supruga dobro i da niko nije povrijeđen.

Prema nezvaničnim informacijama, rekao je i da ni kuća nije pretrpjela velika oštećenja.

Čola je u Palatu pravde stigao jutros nešto prije 8 časova u društvu saradnika. U tužilaštvu se zadržao oko sat vremena.

Podsjetimo, bomba na kuću Zdravka Čolića bačena je 3. februara u ranim jutarnjim časovima, a samo dan poslije napada u efikasnoj akciji policije i Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeni su napadači.

Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je poslije hapšenja trojice osumnjičenih da je pokrenulo istragu protiv Senada M. i Perice S. zbog sumnje da su bacili bombu na Čolićevu kuću, kao i protiv Marka A. koji im je u tome pomogao, tako što im je stavio na raspolaganje eksplozivne naprave.

“Naredbom o sprovođenju istrage Senadu M. i Perici S. na teret se stavljaju dva krivična djela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija u saizvršilaštvu, a Marku A. ista dva krivična djela u pomaganju”, saopštilo je Više javno tužilaštvo u Beogradu, koje vodi istragu.

Kako je navedeno tada, sumnja se da su se oni do Senjaka prevezli taksijem, a zatim koristeći trotinet došli do ograde preko koje je oko 04:52 časova osumnjičeni Perica S. aktivirao i bacio ručnu bombu u dvorište porodične kuće, dok je Senad M. pazio da neko ne naiđe i sve snimao mobilnim telefonom. Ručna bomba je eksplodirala, nakon čega su se osumnjičeni trotinetom udaljili sa lica mjesta.

Prošle sedmice je u sklopu istrage u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan i komšija Zdravka Čolića, inače poznati estradni menadžer Adis Gojak. On je u tužilaštvu dao izjavu u svojstvu oštećenog, pošto je i njegova kuća, koja se nalazi pored pjevačeve, pretrpjela oštećenja u bombaškom napadu.

O tome šta je Adis Gojak izjavio na saslušanju pročitajte u našoj odvojenoj vijesti.

Nastavi čitati

Estrada

“NE POŠTUJE NAS KAO NAROD”: Toni Cetinski na udaru zbog priča da je u Spensu bio logor, otkazuju mu nastupe u Srbiji

Pjevač Toni Cetinski se zbog razloga otkazivanja koncerta u hali Spens u Novom Sadu našao na udaru javnosti, što će navodno rezultirati otkazivanjem nastupa i u ostatku Srbije

Toni Cetinski, po svemu sudeći, snosiće i određene materijalne posledice zbog iznenadnog otkazivanja solističkog koncerta koji je bio planiran za 8. mart u Novom Sadu.

Odluka pjevača da odustane od koncerta izazvala burne reakcije javnosti, organizatora, ali i ljudi iz ugostiteljskog sektora koji su planirali buduću saradnju s njim.

Kontroverza je dodatno podgrijana nakon što je Cetinski javno naveo da je razlog njegovog odustajanja to što je na mjestu današnjeg Spensa nekada postojao logor.

Upravo zbog toga, kako tvrde pojedini ugostitelji, promijenjen je i odnos prema potencijalnoj saradnji sa ovim muzičarem. Neki od onih koji su ranije razmatrali mogućnost da Cetinskog angažuju za različite događaje u Srbiji sada od te ideje odustaju, saznaje Kurir.

Dok jedni smatraju da pjevač ima puno pravo da odluči gdje će nastupati, drugi ističu da su način na koji je koncert otkazan, kao i obrazloženje koje je usledilo, izazvali nepotrebne tenzije u javnosti. Posebno su razočarani oni koji su bili spremni da mu pruže priliku da nastupi u Srbiji.

Jedan od njih je i vlasnik poznatog ugostiteljskog objekta koji je želio da ostane anoniman, a čiji prijatelj je za Kurir otkrio da je planirao da angažuje Cetinskog za letnje otvaranje bašte svog lokala.

– Moj prijatelj je imao želju da mu Toni peva na leto na otvaranju bašte. Dobio je kontakt od njegovog menadžmenta i čak smo razmišljali da stupimo u pregovore. Međutim, nakon svega što se desilo s koncertom u Novom Sadu, odlučili smo da odustanemo od te ideje. Smatramo da bi saradnja u ovom trenutku mogla da izazove nepotrebne reakcije i polemike – rekao nam je on.

Prema njegovim rečima, plan je bio da se napravi veliki ljetnji događaj koji bi privukao goste iz različitih gradova, a Cetinski je bio jedan od izvođača o kojima se ozbiljno razmišljalo upravo zbog popularnosti i velikog broja hitova koje publika u regionu dobro poznaje.

– Možda bi moj prijatelj i izašao javno s tim, ali mu je neprijatno da se dovodi u kontekst s muzičarem koji je naveo krajnje netačan razlog otkazivanja koncerta za jedan lep praznik kao što je Dan žena. Niko ne želi dodatne probleme oko događaja koji bi trebalo da bude zabavan i opušten. Ne poštuje nas kao narod – dodao je sagovornik.

Nastavi čitati

Aktuelno