Connect with us

Društvo

PRIJEDOR-BANJALUKA: Još nema auto-puta, građani pitaju gdje je zapelo

U Orlovcima kod Prijedora 6. novembra 2021. godine svečano je ozvaničen početak realizacije projekta izgradnje autoputa Banja Luka – Prijedor u dužini od 40,7 kilometara, a vrijednost projekta je 297 miliona eura. Tada je bila riječ o početku izgradnje prve faze autoputa Banja Luka – Prijedor a kojeg će graditi kineska kompanije “Šandond”.

Tadašnji premjer Radovan Višković na svečanoj ceremoniji 2021. godine je zajedno sa predstvnicima kineske kompanije koja gradi autoput poručio da je to početak istorijskog projekta koji će stvoriti novu perspektivu za više od pola miliona stanovnika.

“Ja očekujem od izvođača radova od kompanije Šandong i ljudi koji predstavljaju tu kompaniju da će oni ovaj projekat da urade lagano. Njima je ovo u obimu njihovih poslova i nadam se  da će oni brzo da sagrade ovaj projekat i da će ovaj projekat biti izgrađen prije roka kako je zamišljen koncesionim ugovorom”- poručio je tada Višković.

“Iako je 2021. godine najavljen početak izgradnje autoputa Prijedor-Banja Luka i to u jeku vanrednih izbora za gradonačelnika Prijedora , sa radovima se ipak nije počelo. Godinu kasnije, odnosno 2022.godine ponovo se najavljuje početak izgradnje i ovaj put uoči izbora i to opštih 2022.godine. Ni tada se nije počelo sa izgradnjom već su nadležni iz njima znanih razloga po treći put prošle godine najavili i zvanično počeli sa realizacijom projekta.

Ugovor sa Kinezima je potpisan još  2018. godine u kojem se Republika Srpska obavezala da će Kinezima u idućih 30 godina plaćati godišnju naknadu za raspoloživost auto-puta u iznosu od 32,5 miliona evra i taj iznos bi trebalo da bude obezbijeđen od naplate putarine na svim auto-putevima u RS.

Ako se ovaj iznos ne prikupi od naplate, Vlada Srpske obavezala se da će razliku isplaćivati iz budžeta RS. Tako je za 30 godina koncesije kineskom investitoru obećano da će za ulaganje vrijedno 297 miliona evra zaraditi 975 miliona evra kroz naplatu putarine. Inače, izgradnju ovog auto-puta od prvog trenutka prate razni problemi.

Prvo, Vlada Republike Srpske i dalje uporno krije detalje ugovora koji se odnose na cijene radova i finansijsku konstrukciju, a ignoriše i cijeli niz sudskih presuda koji im to naređuje. Osim toga, mještani sela preko kojih je planiran prolazak puta ne prihvataju eksproprijaciju i odbijaju da prodaju zemljište.

“Ljudi su nezadovoljni samim tempom izvođenja eksproprijacije i izgradnje tog puta jer to predugo traje. Lično sam ja ovde ugrožen. Ide mi autoput ispred same kuće. Ostajem bez pristupnog puta koji nije ucrtan u projektu”- kaže za BN Savo Dukić, mještanin Gornje Omarske kod Prijedora.

On ističe da trenutnom trasom koja prolazi preko njegovog imanja i cijele Gornje Omarske u dužini od 5 kilometara ruši se 40 stambenih objekata a da pomjeranjem trase za par stotina metara taj broj bi bio daleko manji. Nebrojeno puta su tvrdi Dukić razgovarali i sa predstavnicima vlasti Srpske koji su im samo obećavali, ali ništa nisu i realizovali.

“Ja lično ne mogu shvatiti ovo društvo, državu, ovo uređenje da može ovde doći stručnjak i kazati da se ovde može živjeti u kući koja je udaljena od zaštitne ograde autoputa 3,5 metra. Imam osjećaj da ovo struka nije radila”- poručuje Dukić.

Projektom izgradnje auto-puta predviđena je gradnja 23 nadvožnjaka, 10 podvožnjaka, devet mostova i sedam vijadukta kao i jedan prolaz za životinje te jedno obostrano odmaralište.

(BN) Foto: BN

Društvo

VOZ SARAJEVO PLOČE TEK KRENUO, PA DOŽIVIO PEH: Lokomotiva u kvaru, našli migrante

Sezonski voz koji je počeo danas, 26. juna, saobraćati na relaciji Sarajevo-Ploča, već prvog dana je doživio peh, i to ne samo jedan. Prvo se pokvarila lokomotiva, a zatim su na granici pronašli migrante koji se se skrivali u toaletu.

Nakon polaska iz Sarajeva, sezonski voz Sarajevo – Ploče uspio je stići do Čapljine, gdje je došlo do kvara lokomotive.

Nakon kvara, kompoziciju je preuzela lokomotiva Hrvatskih željeznica, te nastavila vući voz prema granici između BiH i Hrvatske, prenosi Oslobođenje.

Zbog toga je, navode, putovanje privremeno prekinuto, a putnici su čekali da se problem riješi.

Prema informacijama pomenutog medija, problemi tu nisu završeni.

Voz je ponovo zaustavljen na graničnom području.

Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao reporter tog medija, hrvatski granični policajci su tokom kontrole voza pronašli šest migranata koji su se skrivali u jednom od toaleta.

Zbog policijskog postupanja i daljnjih provjera voz je neko vrijeme bio zadržan na granici.

Navodno je granični policajac primijetio nešto sumnjivo u vezi sa jednim od toaleta, jer na samom početka nije mogao otvoriti vrata. Ipak, nakon pet minuta je uspio i unutra je pronašao šest migranata.

Inače, sezonska međunarodna linija Sarajevo – Ploče trebala bi saobraćati do 27. septembra, petkom, subotom i nedjeljom. Kako je saopšteno iz “Željeznica FBiH”, voz će saobraćati petkom, subotom i nedjeljom. Polazak voza iz Sarajeva je u 7.15, dok je povratak iz Ploča u 18.26 časova.

Cijena karte u jednom pravcu je 29,30 KM, a povratne 48,30 KM. Za studente, novinare i penzionere, te grupe od šest i više putnika obezbijeđen je set povlastica od 30 odsto. Djeca do četiri godine putuju besplatno.

Nastavi čitati

Društvo

NUKLEARNA OPASNOST PRED VRATIMA, A NAŠI POLITIČARI SPAVAJU! Hrvatska nam gura radioaktivni otpad pod prozor, iz BiH niko nije ni došao na sastanak!

U Zagrebu je održan okrugli sto na temu „Zbrinjavanje nuklearnog otpada u opštini Dvor – problemi i rješenja“. Ovom sastanku nisu prisustvovali predstavnici institucije BiH i Republike Srpske, a kako je poručeno Hrvatska ne odustaje od svoje namjere da na samoj granici sa BiH skladišti radioaktivni otpad. Okrugli sto na temu Trgovske gore imao je poseban akcenat na ekološke i bezbijednosne aspekte mogućeg odlaganja radioaktivnog otpada na lokaciji Čerkezovac.

Mario Crnković predsjednik Udruženja ,,Grin tim,, koji je jedini iz Republike Srpske i BiH prisustvovao ovom sastanku kaže da su nadležni u Hrvatskoj izvršili sva terenska istraživanja prije nego što su okončali deminiranje i spremili teren.

“Sam cilj tog panela, odnosno okruglog stola je bio da se traži tzv. optimalno rješenje za izgradnju tog objekta na Trgovskoj gori što je neprihvatljivo. S druge strane imali smo dvoumljenje ako ne odemo tamo, onda će ostati tišina kada je u pitanju desna obala rijeke Une”- izjavio je Mario Crnković Predsjednik Udruženja ,,Grin Tim”.

On je istakao da je prijatno iznenađen činjenicom da je sadržajnije od njegovog bilo izlaganje dugogodišnjeg ekološkog aktiviste iz Hrvatske Tonija Vidana, koji je načeo brojne apsurdnosti u vezi sa ovim slučajem.

Dodao je da postoje nezvanične najave Hrvatske da će početkom septembra ove godine biti objavljena Studija uticaja na životnu sredinu.

“To je taj trenutak kada BiH i sve institucije i nivoi moraju djelovati sinhronizovano. Ono što sada možemo primjetiti kada je u pitanju naredni period Hrvatska je pripremila jedan set aktivnosti koje imaju za cilj da zamagle situaciju , odnosno da se zamagle svi dosadašnji propusti koji su činjeni”- rekao je on.

Trgovska gora je suštinski politička odluka iz perioda 1997-1999. godine. Više od dvije decenije Hrvatska planira i aktivno radi da na tom lokalitetu koji se nalazi nekoliko kilometara od Novog Grada odnosno BiH odlaže radioaktivni otpad.

Institucije BiH kažu građani Novog Grada nisu ništa učinile da zaštite svoje stanovništvo.

Hrvatska planira da radioaktivni otpad iz Nukelarne elektrane “Krško” kao i postojeći institucionalni otpad skladišti na lokaciji Trgovska gora u opštini Dvor, na samoj granici sa BiH.

(BN)

Nastavi čitati

Društvo

SUZE I ZGARIŠTE PORODICE MAJSTOROVIĆ! Izgubili su sve u jednoj noći, Stanivuković poručio: „Moramo svi pomoći!“

Preko noći, sav trud, rad i bazična sigurnost jedne velike, čestite porodice pretvoreni su u pepeo. Stravičan čin bezumlja u Derventi, gdje je lokalni nasilnik namjerno zapalio stambeno-poslovni objekat porodice Majstorović, ostavio je trinaestoro ljudi bez krova nad glavom i krova nad budućnošću. Šteta se procjenjuje na više od milion maraka, ali bol, strah i trauma kroz koje prolaze ovi ljudi nemaju cijenu.

Dok javnost nijemo posmatra scene zgarišta koje slamaju srce, sa porukom duboke solidarnosti oglasio se gradonačelnik Banjaluke i predsjednik PSS, Draško Stanivuković. On je među prvima pružio ruku pomoći ugroženoj porodici, a njegov apel prenosimo u cjelosti:

“Za PORODICU Majstorović iz Dervente moramo svi da se uključimo. Već sam to učinio, a pozivam i vas da učinite koliko možete.

Pozivam i institucije da na ovakve psihopate, spremne da učine ovako nešto, kao i na svaku, pa i najbezazleniju prijetnju, reaguju odmah i bez odlaganja!

Takođe, pozivam sve koji su u prilici da pomognu porodici, to mogu učiniti uplatom sredstava na žiro račun broj – 554303003520745 – Naša Banka, na ime Miroslav Majstorović.

Kontakt telefon: 065/670-038 (Srđan Majstorović)”, poručio je Stanivuković.

Kako možete pomoći porodici Majstorović?
Ova porodica je godinama gradila svoj život i pošteno radila, a sada su primorani da kreću od apsolutne nule. U trenucima kada institucije moraju pokazati oštrinu prema onima koji siju strah, mi kao društvo moramo pokazati ono najljepše što imamo – humanost i zajedništvo.

Svaka marka, svaka podijeljena objava i svaka topla riječ korak su bliže tome da Majstorovići ponovo imaju svoj mir i svoj dom.

Uplata na žiro račun:5543030035200745 (Naša Banka)

Ime primaoca: Miroslav Majstorović

Kontakt telefon za direktnu pomoć: 065/670-038 (Srđan Majstorović)

Ne dozvolimo da zlo i ludilo pobijede. Pokažimo porodici Majstorović da u svojoj nevolji nisu sami!

Nastavi čitati

Aktuelno