Politika
LJUBIŠA PETROVIĆ ORGANIZOVAO NAGRADNU IGRU “Osvojite večeru sa gradonačelnikom”

Kako praznici kucaju na vrata, gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović odlučio je da unese malo zabave u svakodnevicu svojih sugrađana.
Na svom „Fejsbuk“ profilu najavio je “nagradnu igru” s jednostavnim pravilima – “pogodite ko će zabavljati građane za doček Pravoslavne Nove godine i osvojite večeru s gradonačelnikom.”
Prva tri “sretnika” koja tačno odgovore na Petrovićevu zagonetku bit će nagrađena večerom u njegovom društvu, piše Kliks.
A evo i stihova koji kriju ime izvođača:
“Zar samo ja igram na pošteno? Ali opet svega bih se odreko i sve bih isto ponovo! Jer nema, nema tuge kada grme trube, I ne znam gdje bi nam bio kraj, Zato dušo padni mi u zagrljaj!”
Ako vam pjesma zvuči poznato, ne oklijevajte – možda upravo vi budete jedan od dobitnika.
Politika
DRINIĆ “Priključite nam se, GRAĐANI PREPOZNAJU POLITIKU JAČANJA SRPSKE koju predvodi Draško Stanivuković”

Svi koji su zainteresovani mogu popuniti pristupnicu u službenim prostorijama PDP-a i postati članovi ove stranke.
Rekao je ovo danas u Tesliću generalni sekretar PDP-a Nebojša Drinić.
-U okviru redovnih aktivnosti otvorili smo nove kancelarije PDP-a u Tesliću. U naše službene prostorije mogu doći svi zainteresovani, popuniti pristupnicu i postati dio političke snage PDP-a koja se sa jasnim ciljevimi programom širi po svim dijelovima Republike Srpske- istakao je on i dodao:
-Građani prepoznaju politiku jačanja Srpske koju predvodi Draško Stanivuković, kvalitet ljudi okupljenih oko PDP-a i profesionalna dostignuća.
Politika
“Mora da snosi posljedice svojih djela” Vukanović prokomentarisao Dodikov POZIV NA DIJALOG

Nebojša Vukanović, poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srpske i lider pokreta “Za pravdu i red”, reagovao je na objavu Milorada Dodika na mreži X, u kojoj nudi privremeno zamrzavanje nedavnih zakona ukoliko je to potrebno da se pokrene dijalog.
Optužujući ga za sistemsku zloupotrebu institucija Republike Srpske, Vukanović je ovu ponudu nazvao veleizdajom i ponižavanjem Narodne skupštine Republike Srpske, za koju smatra da je postala sredstvo za političko trgovanje i lične interese.
– Dodik je danas objavio na mreži X da je spreman povući zakone o nepostupanju SIPA. Te zakone koristi kao čip u političkom pokeru, da bi dobio ustupke i otvorio pregovore. On trgovinom pravdom pokušava izbjeći odgovornost za niz zloupotreba – od poklanjanja rudnika Serdarovu, gubitaka stotina miliona maraka kroz koncesije, do puča koji pravi kroz sporne zakone – rekao je Vukanović na svom jutjub kanalu.
On smatra da aktuelni pokušaji poziva na dijalog nisu iskreni, nego rezultat pritisaka i razgovora između Aleksandra Vučića i Emanuela Makrona, gdje je Dodik, kako tvrdi, bio ključna tema.
– Dodik je spreman da se povuče, ali samo da mu se omogući da njegov sistem preživi. Sa pravdom se ne može trgovati, on mora da snosi posledice svojih djela – rekao je Vukanović, piše Glas Srpske.
Politika
STANIVUKOVIĆ “Dok ne pogledaš čovjeka u oči, ne stisneš ruku i ne čuješ šta ga muči, NE MOŽEŠ REĆI DA SE BAVIŠ POLITIKOM”

Predsjednik Partije demokratskog progresa (PDP), Draško Stanivuković, boravio je danas u radnoj posjeti Tesliću, gdje je, kako ističe, razgovarao sa brojnim građanima i simpatizerima ove stranke.
– Dok ne pogledaš čovjeka u oči, ne stisneš ruku i ne čuješ šta ga muči, ne možeš reći da se baviš politikom. Zato idemo svagdje, među naše ljude – poručio je Stanivuković tokom posjete.
On je naglasio da PDP svoju snagu crpi iz iskrene veze sa narodom, a ne iz kabineta i konferencijskih sala.
– Za kraj radne posjete Tesliću, druženje sa onima koji vjeruju u PDP, u poštenu borbu i u Republiku Srpsku kakvu svi želimo. Hvala svima koji su došli, koji PDP nose u srcu i znaju da se pobjede ne grade samo na dan izbora, nego na povjerenju koje se stvara svaki dan – licem u lice, srcem uz srce – istakao je predsjednik PDP-a.
Stanivuković je poručio da PDP nastavlja svoj politički put “časno, pošteno i sa narodom”, najavljujući nove terenske aktivnosti širom Republike Srpske.
-
Hronika3 dana ago
JOŠ VEĆA TRAGEDIJA! Podlegao još jedan mladić povrijeđen u udesu u Laktašima
-
Banjaluka2 dana ago
BIZARNO! Đajić počasni građanin Banjaluke? SNSD ga predložio i podržao, Stanivuković poručuje – OVO JE PORAZ GRADA! (VIDEO)
-
Hronika3 dana ago
TUGA! Podlegao jedan od povrijeđenih mladića u SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI kod Laktaša
-
Politika2 dana ago
DRINIĆ “Dok Dodik traži povlačenje iz institucija BiH, SNSD TIHO ZAPOŠLJAVA NOVE KADROVE u mrsko im Sarajevo”
-
Politika2 dana ago
STANIVUKOVIĆ “Svaki pucanj SIPA-e na teritoriji Srpske je i pucanj u dignitet NSRS”
-
Hronika2 dana ago
TREĆI MLADIĆ PRIKLJUČEN NA APARATE! Poznat identitet stradalih kod Laktaša
-
Politika2 dana ago
DODIK TVRDI DA SRPSKA HOĆE SVE DA VRATI U NORMALU “Priča o rušenju ustavnog poretka je cinična”
-
Politika2 dana ago
DODIK PORUČIO DA JE EVROPA PROPALA! “Nema ništa, ni sirovine ni lidera”