Connect with us

Estrada

„MOGLA BIH DA ŽIVIM SA DVIJE KRAVE“ Zlata Petrović priželjkuje miran život na selu

Dok brojne poznate ličnosti uživaju u bogatstvu koje su stekle svojim radom, Zlata Petrović živi normlanim i po mišljenju mnogih skromnim životom koji, kako ističe, ne bi mijenjala ni za šta.

Pjevačica je za Grand otkrila kako, za razliku od njenih kolega, ona ne pati od skupocjenih materijalnih stvari.

– Sa malo para mogu divno i lepo da živim. Ja kod Kineza sebi kupim ove minđušice, ja presrećna. Svaka žena sa malo para može da se lijepo obuče, ja i kozmetiku kupujem koja košta između 300 i 500 dinara. Ja čak ne idem ni kod kozmetičara, nemam potrebu-iskrena je Zlata koja smatra da je bitnije kakav je neko čovjek, a ne šta nosi.
– Ja ne moram po svaku cijenu da meni budu atributi u prvom planu. Najlakše je kupiti majicu da piše Versaće, mislim budalaštine. Meni to nikada nije bio prirotet i tako učim i svoju djecu– tvrdi Petrovićeva.

Zlata je nedavno ispričala da bi sa dvije krave i velikim placem bila zadovoljna, kao i da joj, kako vrijeme ide, sve više prija mirniji život, bez gužve i dreke.

– Što sam starija, sve se više sjećam svog odrastanja na selu. Poželjela bih svim generacijama moje detinjstvo. Kada nemaš mnogo, ti ideš da ostvariš to što nemaš i boriš se. Nismo bili mnogo siromašni, mama je pjevala, očuh je svirao, ali mama je voljela kocku. Jedan dan smo imali džak para, drugi dan ni cvonjka. Ipak, ona je bila sve! I domaćica i majka, ali mora da postoji nešto što ruši tu divnu sliku. Od nje sam nasljedila snalažljivost i umijeće da zaradim novac. Uvijek sam volela selo u kom sam odrasla. Tamo je neka posebna vrsta mira i prija mi. Mislim da bih tamo mogla da živim samo s dvije krave na velikom placu. Prija mi mirniji život kako vrijeme prolazi – rekla je pjevačica.

Estrada

NIJE SE POJAVIO U SUDU! Sergej Trifunović OSUĐEN zbog posjedovanja droge!

Glumac Sergej Trifunović osuđen je danas u Višem sudu u Beogradu.

Kako saznaje “Blic”, Sergej je osuđen na uslovnu kaznu zatvora od šest mjeseci sa rokom provjere od dvije godine zbog držanja 11,8 grama marihuane za ličnu upotrebu.

Trifunović se danas nije pojavio na izricanju presude.

Njemu se na teret stavlja krivično djelo neovlašćeno držanje opojnih droga, zbog čega mu sud izriče kaznu zatvora od 6 mjeseci, s tim da kazna neće biti izvršena ukoliko u roku od dvije godine ne učini novo krivično djelo.

Inspektori Četvrtog odjeljenja beogradske policije priveli glumca Sergeja Trifunovića 18. aprila i to nakon što su kod njega našli nekoliko grama nedozvoljenih supstanci.

Tada je uhapšen i muškarac koji je bio u društvu Sergeja Trifunovića, a za koga se sumnja da mu je prodao nekoliko paketića marihuane.

Nastavi čitati

Estrada

Saša Popović godinama patio za ovom pjevačicom, ONA MU ZARUČNIČKI PRSTEN BACILA U LICE!

Saša Popović, kreativni direktor “Granda” i osnivač jedne od najuspješnijih muzičkih produkcija, preminuo je 1. marta u bolnici u Parizu, ostavljajući za sobom neizbrisiv trag u svijetu muzike.

Popović nije bio samo osnivač „Granda“, već je i stvorio hitove koji su ostavili dubok trag u muzičkoj industriji, počevši od njegovih početaka sa bendom “Slatki greh” i saradnjom sa Lepom Brenom. Njegov kreativni rad oblikovao je pravac narodne muzike i značajno uticao na popularnu kulturu bivše Jugoslavije i Srbije.

Takođe, Popović je komponovao i za mnoge druge pjevače, a pjesme koje je napisao danas su nezaobilazni hitovi na proslavama i u muzičkom životu Balkana.

Jedna od emotivnijih priča vezanih za Sašu Popovića je njegova ljubav prema pjevačici Zlati Petrović. Iako je njihova romansa bila puna turbulentna, Popović je bio duboko zaljubljen u Zlatu i to je pokazao 1989. godine kada ju je zaprosio.

– Sale me je mnogo voleo, patio je dugo za mnom kad smo raskinuli… Zaprosio me je za rođendan. Izvadio je brilijantski prsten pred gostima, a ja sam se prepala i bacila mu ga u lice – ispričala je Zlata Petrović godinama kasnije za “Informer”.

Komemorativni skup povodom smrti Saše Popovića biće održan 6. marta u 10 časova u Glavnoj kongresnoj sali Sava centra, nakon čega će porodica primati saučešće na Bežanijskom groblju, gde će u 13:45 časova biti održano opelo, a sahrana u 14:30. časova.

Nastavi čitati

Estrada

Saša Popović napravio testament, EVO KO DOBIJA SILNO BOGATSTVO!

Vijest o smrti Saše Popovića, osnivača i kreativnog direktora Grand produkcije, potresla je muzičku industriju i brojne ljude koji su ga poznavali.

Kako su pisali mediji, Saša je još prije nekoliko godina, uz pomoć advokata, odlučio da sastavi testament, planirajući kako će podijeliti svoju imovinu u budućnosti.

Naime, nakon što je prodao svoje dionice u “Grandu”, Saša Popović je uložio milione u različite poslove, pokrenuo nekoliko djelatnosti sa suprugom Suzanom i time obezbijedio bolju budućnost za svoju djecu.

Međutim, svjestan kako je važno osigurati porodicu u svijetu u kojem živimo, Popović je odlučio da sastavi testament, a ključnu ulogu u njegovom životu igrala je Suzana, kojoj je povjerio svu svoju imovinu.

Kako tvrdi izvor iz “Scandala”, Saša je imao veliko povjerenje u svoju suprugu, koja je bila mlađa od njega 15 godina, ali je vjerovao da će ona uspješno upravljati njihovim poslom i imovinom.

“Sale se konsultovao sa svojim advokatom i rešio da ipak sve ostavi Suzani. Ona je mlađa od njega petnaest godina, ali on u nju ima najviše poverenja i siguran je da će ona umeti da se snađe sa svom imovinom koju poseduju” tvrdio je tada izvor pomenutog lista.

Još je dodao:

“Ima on poverenja i u svoju ćerku, kao i u Suzaninog sina kog je odgajao kao da je njegov. Ali opet je rešen da sve prepusti Suzani, za koju veruje da će sve dalje podeliti po savesti i kako bi i on” pričao je izvor.

Sa prodajom “Granda” Popović je zaradio milione, a dio tog novca uložio je u luksuzne nekretnine, stanove i kolekciju skupocjenih automobila.

Popović je, kako kažu mediji, bio opsjednut luksuznim stvarima, a njegov imetni list bio je zaista dugačak. Na taj način, iako je njegov život prekinut iznenadnom bolešću, Saša je obezbijedio sigurnost i budućnost za svoje najbliže, prenosi “Telegraf“.

Nastavi čitati

Aktuelno