Connect with us

Hronika

OGLASILE SE ŽELJEZNICE SRPSKE! Voz naletio na automobil koji nije poštovao signalizaciju

Putnički voz “Željeznica Republike Srpske” /ŽRS/ naletio je na putnom prelazu u stanici Ukrina na putničko vozilo koje nije poštovalo aktiviranu svjetlosno-zvučnu signalizaciju, rečeno je Srni iz ŽRS.
Riječ je o putničkom vozu koji je saobraćao na relaciji Banjaluka – Doboj i na kome je pričinjena šteta.

Vanredni događaj desio se sinoć u 20.36 časova, a po završenom uviđaju pruga Prisoje – Ukrina u 2.10 časova otvorena je i osposobljena za saobraćaj, rekli su iz ŽRS.

Putni prelaz na području stanice Ukrina kod Čelinca osiguran je svjetlosno-zvučnom signalizacijom, kao i saobraćajnim znacima.

“Lična nepažnja vozača drumskih vozila, neoprezno i neodgovorno kretanje prilikom prelaska preko pruge, najčešći su uzroci nastanka saobraćajnih nezgoda, zbog čega je neophodno i dalje ukazivati na poštovanje saobraćajne signalizacije na putnim prelazima”, poručeno je iz ŽRS-a.

ŽRS apeluju da svi učesnici u saobraćaju budu maksimalno odgovorni i savjesni, te da poštuju saobraćajne propise kako bi sačuvali živote, ličnu i bezbjednost ostalih učesnika u saobraćaju.

Loading...

Hronika

U MILIĆIMA UBIO KOMŠIJU, policija odmah reagovala!

U Milićima je uhapšen muškarac osumnjičen da je večeras ubio svog komšiju, potvrđeno je Srni u Policijskoj upravi Zvornik.

Policiji u Milićima ubistvo je prijavljeno u 19.15 časova, a osumnjičeni je uhapšen već u 19.25 časova.

Policija je na terenu i više informacija biće poznato nakon uviđaja.
Ubistvo se desilo u mjestu Štedra.

Nastavi čitati

Hronika

STRAHOTA! Policajac zlostavljao suprugu 15 godina, SILOVAO JE I TJERAO NA ODNOSE SA ROĐACIMA

Silovanje, premlaćivanje, podvođenje samo su dio horora u kojem je 15 godina živjela vanbračna supruga osumnjičenog 46-godišnjeg policajca, koji je sada završio u zatvoru Remetinec.

Istražni sudija odredio mu je jednomesečni istražni zatvor zbog mogućeg uticaja na svedoke i opasnosti od ponavljanja djela, prenosi 24sata.hr.

S njim iza rešetaka idu i njegovi prijatelji, 59-godišnjak i 47-godišnjak koji se takođe sumnjiče za silovanje. Njima je istražni zatvor određen zbog mogućeg uticaja na svjedoke.
Horor kojem je žrtva bila izložena počeo je 2010. i trajao je do nedavno, kada je žrtva smogla snage da prijavi nasilnika policiji.

24sata.hr nezvanično saznaje da je vrlo detaljno opisala kako je s 46-godišnjim policajcem živjela u izvanbračnoj zajednici u kojoj su dobili i dijete. Ali tokom zajedničkog života on ju je fizički, psihički i seksualno zlostavljao.

Višestruko ju je silovao, ali i tjerao da ima seksualne odnose s drugim muškarcima, uključujući njegove rođake i kumove. Osim toga, tjerao ju je i da se prostituira, a ponekad ju je zlostavljao i pred zajedničkim djetetom.

Što se tiče 59-godišnjaka i 47-godišnjaka, jedan se sumnjiči da ju je pretukao i silovao, a drugi za silovanje.

Nastavi čitati

Hronika

NOVA TRAGEDIJA U BiH! Pronađeno beživotno tijelo žene

Tijelo ženske osobe pronađeno je danas u naselju Kiseljak u Srebreniku, saopšteno je iz Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Policijskoj stanici Srebrenik prijavljeno je oko 13.00 časova da je u naselju Kiseljak pronađeno tijelo žene.
Pod nadzorom tužioca Kantonalnog tužilaštva Tuzla biće izvršen uviđaj i druge radnje s ciljem rasvjetljavanja svih okolnosti.

Nastavi čitati

Aktuelno