Connect with us

Hronika

POZNATO VRIJEME SAHRANE MLADOG BUBNJARA! Iz njegovg benda poslali emotivnu poruku

Nebojša Vuković, mladi bubnjar benda “Deminutiv” pronađen je mrtav juče na planini Ljubić kod Prnjavora.
Okružno javno tužilaštvo Banjaluka saopštilo je da je pored tijela mladića, juče oko 16 časova, pronađen pištolj.
O ovoj tragediji obavijestili su sve fanove i članovi grupe “Deminutiv” u kojoj je on svirao.
“Dragi naši, javljamo vam se i mi da kroz duboku bol potvrdimo sve te tužne glasine. Naš nasmijani lider, naša najčupavija glava Prnjavora juče nas je napustila u svojoj 22. godini života. Ovaj ostavljeni trojac ostaje bez najdražeg ritma u svom životu, i srca im nastavljaju kucati u jednom, za nešeg Nešu. Sviraj, anđele, na nekom ljepšem mjestu, vole te tvoji deminutivčići”, napisali su oni na Instagramu.
Takođe, obavijestili su sve fanove da će se sahrana nastradalog Nebojše obaviti sutra, kada će povorka krenuti iz porodične kuće u 13 sati. Porodica i bend nude i smještaj svima koji žele da ovog mladića isprate na vječni počinak.
Inače, ovaj bend postoji nešto više od tri godine, a na posljednjoj gitarijadi održanoj u Banjaluci osvojili su prvo mjesto. Iako mladi, iza sebe imaju mnogo klupskih i festivalskih svirki. U posljednje vrijeme intenzivno se bave autorskim radom.

Hronika

NE BIRAJU NI MJESTO NI VRIJEME! Tuča na dječijem rođendanu, jedna osoba teško povrijeđena!

Jedna osoba teško je povrijeđena, a dvije su uhapšene nakon tuče koja je izbila tokom dječjeg rođendana u restoranu u nizozemskom gradu Alblaserdamu.

Prema navodima policije, incident se dogodio juče oko 16.30 časova na Skledeplejnu, gdje se slavlje održavalo u prisustvu pedesetak gostiju, piše NL tajms.

Tokom rasprave među pojedinim prisutnima izbila je tuča.

Muškarac je zadobio tešku povredu glave i helikopterom hitne pomoći prebačen je u bolnicu.

Njegovo zdravstveno stanje za sada nije poznato.

Dvije osobe koje su napustile mjesto događaja ubrzo su pronađene i privedene.

Policija nastavlja istragu i utvrđuje njihovu ulogu u incident, prenosi Tanjug.

Nastavi čitati

Hronika

Udes kod Teslića, saobraćaj POTPUNO OBUSTAVLJEN!

Zbog saobraćajne nezgode na magistralnom putu Kotor Varoš-Teslić, u mjestu Pribinić, potpuno je obustavljen saobraćaj.

Saopšteno je ovo iz Auto-moto saveza Republike Srpske (AMS RS), odakle navode da je policija na mjestu udesa.

“U toku je obavljanje policijskog uviđaja, pa vozače molimo za strpljenje”, navode iz AMS RS.

Nastavi čitati

Hronika

NA PRAVOG SE NAMJERIO! Uhapšen jer je prijetio sudiji iz Banjaluke

Lice iz Kozarske Dubice čiji su inicijali N.D. uhapšeno je zbog sumnje da je putem telefona uputilo prijeteće poruke sudiji iz Banjaluke, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Ovo lice identifikovali su pripadnici Policijske uprave Banjaluka i uhapsili ga u saradnji sa kolegama iz Prijedora.

Osumnjičen da je krivično djelo napad na sudiju i javnog tužioca počinilo juče.

Prijeteće poruke dovode se u vezi sa obavljanjem sudijske funkcije.

“Lice N.D. će danas uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu biti predato u nadležnost Republičkog javnog tužilaštva”, navodi se u saopštenju.

Nastavi čitati

Aktuelno