Hronika
DODIK O TRAGIČNOM DOGAĐAJU U DERVENTI “Nasilnike treba procesuirati po hitnom postupku”

Predsjednik Republike Srske izrazio je porodici Mišić iz Brezica kod Dervente saučešće zbog smrti Marka Mišića nakon što je pretučen na svom imanju.
“Iako su pripadnici policije odmah identifikovali i uhapsili napadače, smatram da ovakvi događaji treba da budu procesuirani po hitnom postupku i najstrože zakonski sankcionisani. Republika Srpska je društvo u kojem svi njeni građani treba da se osjećaju bezbjedno i sigurno bez obzira na nacionalnu i vjersku pripadnost”, objavio je Dodik na društvenim mrežama.
Dodik kaže da se Republika Srpska odriče ovakvih nasilnika i da su napadi neprihvatljivi i nedopustivi protiv bilo koga.
“Oni neće biti tolerisani i zato zaslužuju najoštrije sankcije”, zaključuje Dodik.
Hrvatski povratnik u mjestu Brezici kod Dervente Marko Mišić, koji je pretučen prije mjesec dana dok je pokušavao spriječiti kradljivce da kradu drva iz njegove šume, preminuo je juče u bolnici u Slavonskom Brodu, objavio je Večernji list.
Mišića su 12. oktobra dvojica nasilnika, od kojih je jedan bio maloljetnik, napala i pretukla na imanju nedaleko Dervente. Svi su ubrzo uhapšeni.
Hronika
U MILIĆIMA UBIO KOMŠIJU, policija odmah reagovala!

U Milićima je uhapšen muškarac osumnjičen da je večeras ubio svog komšiju, potvrđeno je Srni u Policijskoj upravi Zvornik.
Policiji u Milićima ubistvo je prijavljeno u 19.15 časova, a osumnjičeni je uhapšen već u 19.25 časova.
Policija je na terenu i više informacija biće poznato nakon uviđaja.
Ubistvo se desilo u mjestu Štedra.
Hronika
STRAHOTA! Policajac zlostavljao suprugu 15 godina, SILOVAO JE I TJERAO NA ODNOSE SA ROĐACIMA

Silovanje, premlaćivanje, podvođenje samo su dio horora u kojem je 15 godina živjela vanbračna supruga osumnjičenog 46-godišnjeg policajca, koji je sada završio u zatvoru Remetinec.
Istražni sudija odredio mu je jednomesečni istražni zatvor zbog mogućeg uticaja na svedoke i opasnosti od ponavljanja djela, prenosi 24sata.hr.
S njim iza rešetaka idu i njegovi prijatelji, 59-godišnjak i 47-godišnjak koji se takođe sumnjiče za silovanje. Njima je istražni zatvor određen zbog mogućeg uticaja na svjedoke.
Horor kojem je žrtva bila izložena počeo je 2010. i trajao je do nedavno, kada je žrtva smogla snage da prijavi nasilnika policiji.
24sata.hr nezvanično saznaje da je vrlo detaljno opisala kako je s 46-godišnjim policajcem živjela u izvanbračnoj zajednici u kojoj su dobili i dijete. Ali tokom zajedničkog života on ju je fizički, psihički i seksualno zlostavljao.
Višestruko ju je silovao, ali i tjerao da ima seksualne odnose s drugim muškarcima, uključujući njegove rođake i kumove. Osim toga, tjerao ju je i da se prostituira, a ponekad ju je zlostavljao i pred zajedničkim djetetom.
Što se tiče 59-godišnjaka i 47-godišnjaka, jedan se sumnjiči da ju je pretukao i silovao, a drugi za silovanje.
Hronika
NOVA TRAGEDIJA U BiH! Pronađeno beživotno tijelo žene

Tijelo ženske osobe pronađeno je danas u naselju Kiseljak u Srebreniku, saopšteno je iz Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Policijskoj stanici Srebrenik prijavljeno je oko 13.00 časova da je u naselju Kiseljak pronađeno tijelo žene.
Pod nadzorom tužioca Kantonalnog tužilaštva Tuzla biće izvršen uviđaj i druge radnje s ciljem rasvjetljavanja svih okolnosti.
-
Hronika3 dana ago
JOŠ VEĆA TRAGEDIJA! Podlegao još jedan mladić povrijeđen u udesu u Laktašima
-
Banjaluka2 dana ago
BIZARNO! Đajić počasni građanin Banjaluke? SNSD ga predložio i podržao, Stanivuković poručuje – OVO JE PORAZ GRADA! (VIDEO)
-
Hronika3 dana ago
TUGA! Podlegao jedan od povrijeđenih mladića u SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI kod Laktaša
-
Politika2 dana ago
DRINIĆ “Dok Dodik traži povlačenje iz institucija BiH, SNSD TIHO ZAPOŠLJAVA NOVE KADROVE u mrsko im Sarajevo”
-
Politika2 dana ago
STANIVUKOVIĆ “Svaki pucanj SIPA-e na teritoriji Srpske je i pucanj u dignitet NSRS”
-
Hronika2 dana ago
TREĆI MLADIĆ PRIKLJUČEN NA APARATE! Poznat identitet stradalih kod Laktaša
-
Politika2 dana ago
DODIK TVRDI DA SRPSKA HOĆE SVE DA VRATI U NORMALU “Priča o rušenju ustavnog poretka je cinična”
-
Politika2 dana ago
DODIK PORUČIO DA JE EVROPA PROPALA! “Nema ništa, ni sirovine ni lidera”