Connect with us

Politika

BORENOVIĆ KAŽE DA SE SNSD “POGUBIO” OKO OPOZIVA! “Te hoće, te neće, te analiziraju da li smiju, da li ne smiju”

Predsjednik PDP Branislav Borenović tvrdi da se “Dodikov SNSD skroz pogubio oko opoziva gradonačelnika Banjaluke”.
Pozvao ih je da konačno pokrenu opoziv.

– Te hoće, te neće, te analiziraju da li smiju, da li ne smiju… Kakve više najave, peticije, zamajavanja, šta više čekate, pokrenite opoziv da vas ponovo pobijedimo. Da Banjaluka opet pokaže da je protiv SNSD-ovog nenarodnog režima – objavio je Borenović na društvenoj mreži Iks povodom peticije za opoziv Stanivukovića koju je pokrenuo Gradski odbor SNSD.
Podsjećamo, na nedavnom Saboru PDP Stanivuković je izabran u Predsjedništvo stranke, s ovlaštenjima da mijenja Borenovića.

Politika

Prvi rezultati izbora za predsjednika Republike Srpske

Bijeljina (Izvor SDS):

Na 40% obrađenih listića Branko Blanuša 55%, Karan 40% osvojenih glasova.

U Loparama Blanuša 63%, a Karan 36,00%

Istočna Ilidža (Izvor SDS)

Blanuša 60%

Karan 39%

(BN)

Nastavi čitati

Politika

SNSD najavio da će uskoro proglasiti pobjednika

Radovan Kovačević, portparol SNSD, rekao je da očekuju da će brzo proglasiti izbornu pobjedu.

Kazao je da je do 19.15h već obrađeno više od 100 biračkih mjesta, što je oko 5 odsto i da Siniša Karan, kandidat SNSD vodi na izborima.

– Očekujem da će predsjednik SNSD Milorad Dodik već za sat ili sat i po proglasiti pobjedu – kazao je Kovačević.

Zahvalio se svima koji su izašli na izbore ali i onima koji nisu.

– Oni koji nisu su razumjeli situaciju – naveo je on.

Nezavisne

Nastavi čitati

Politika

PREDOMISLIO SE! Otkazan dolazak Šmita u Bijeljinu

Iz Gradske izborne komisije Grada Bijeljina potvrdili su da je otkazan ranije najavljen dolazak Kristijana Šmita u Bijeljinu.

Šmit je trebao danas, u izbornom danu i povodom izbora, posjetiti Bijeljinu i tom prilikom obići jedno biračko mjesto.

Kako Info Bijeljina javlja, umjesto Šmita dolazi njegov zamjenik.

Nastavi čitati

Aktuelno