Banjaluka
GRADONAČELNIK URUČIO 50 000 KM ZA “RK BORAC”! “Zaslužili su svaki vid podrške, SJAJAN TALENAT I SJAJNA IGRA”

Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke uručio je Rukometnom klubu Borac dodatnih 50.000 KM.
Stanivuković je na svom Iks profilu naveo da je poželio banjalučkom klubu mnogo sportskih uspjeha i obećao da će gledati crveno-plave u “Boriku” kad god bude imao vremena.
-Velika sportska takmičenja iziskuju i velika novčana sredstva.
Zahvaljujući svom talentu i sjajnoj igri momci RK “Borac” redovno se takmiče na najvećim rukometnim takmičenjima u zemlji i regionu.
Zbog zavidnih rezultata zaslužili su dodatnu novčanu podršku, u iznosu od 50 000 KM, koju smo im danas uručili.
Poželio sam im mnogo sportskih uspjeha i obećao da ću, kad god mi vrijeme dozvoli, doći da ih bodrim sa tribina,napisao je gradonačelnik Banjaluke na društvenoj mreži X.
Banjaluka
MILANOVIĆ: Plate vaspitačima moraju rasti, ali ne može se dijeliti ako nema prihoda

Odbornik PDP-a u Skupštini Banjaluke Dragana Milanović, tokom skupštinske rasprave rekao je da cijena vrtića mora porasti kako bi se povećale plate vaspitačima.
-Svi smo svjesni da se plate moraju povećati ali ne može se nešto dati ako nema prihoda – rekao je Milanović.
Kako navodi budžet je planski dokument koji ima prihodovnu i rashodovnu stranu, te mora biti dovoljno prihoda kako bi se plan ispunio, a ne samo cifre na papiru.
Podsjetimo, u toku je rasprava o dnevnom redu vanredne Skupštine Grada Banjaluke. Predložen je dnevni red sa dvije tačke – informacija o stanju u Centru za predškolsko vaspitanje i povećanje cijene vrtića.
Banjaluka
DELOŽACIJA PREDUZEĆA “DEPOT” započela je danas u krugu regionalne deponije u Ramićima

Novinarima nije bio dozvoljen ulaz na lice mjesta.
Podsjetimo, banjalučka Čistoća trebala bi danas da preuzme zemljište regionalne deponije u Ramićima, a koje joj po presudi Okružnog privrednog suda u Banjaluci iz jula prošle godine pripada.
Banjaluka
SUTRA NASTAVAK BANJALUČKE SKUPŠTINE! Na red ide stanje u vrtićima

Odbornici Skupštine grada Banjaluke održaće 14. oktobra vanrednu sjednicu.
Jedina tačka dnevnog reda biće stanje u banjalučkim vrtićima.
Na sjednici će se, između ostalog, raspravljati o prijedlogu povećanja cijena boravka djece u vrtićima.
Na taj način bi se obezbijedili uslovi za uvećanje plata zaposlenih u ovoj ustanovi.
-
Društvo22 sata ago
ZDRAVSTVO NA IZDISAJU! Iz bolnica u Srpskoj bježe i mladi i stari ljekari
-
Politika2 dana ago
STANIVUKOVIĆ IZ BIJELJINE “Nema straha u PDP-u – IMA STRAHA U REŽIMU!” (FOTO)
-
Politika2 dana ago
Šulić se OZBILJNO ZABRINUO ZA TRGOVCE u Srpskoj, evo šta misli o NERADNOJ NEDJELJI
-
Društvo2 dana ago
NEOBIČAN PRIZOR U SARAJEVU! Zmija usred oktobra “prošetala” centrom
-
Politika2 dana ago
BASARA “Garaža UKC-a postala najjasnija metafora URUŠAVANJA INSTITUCIJA Republike Srpske”
-
Politika3 dana ago
STANIVUKOVIĆ: Ne dijelimo ljude – gradimo ZAJEDNIŠTVO I VJERU u Republiku Srpsku!
-
Banjaluka3 dana ago
DRINIĆ: Ljudi koji vraćaju ljubav i energiju zavičaju ZASLUŽUJU POŠTOVANJE I PODRŠKU
-
Politika3 dana ago
DODIK: Tramp zaslužuje dvije Nobelove nagrade – ZA MIR I HRABROST