Hronika
Preminula voditeljka rijalitija zbog Tik Tok izazova!

Bivša učesnica i voditeljica rijalitija “Parovi” Slađa Petrušić je preminula, objavila je njena porodica na njenim društvenim mrežama. Slađa je preminula u 40 godini, a zbog povreda koje je zadobila nakon TikTok izazova
– S tugom javljamo da nas je sinoć napustila naša Slađa i otišla na neki bolji svijet. Bit će kremirana, a pepeo prosut u šumi, jer šuma je bila njezin život i tako će živjeti vječno. Molimo novinare da nas ne zovu jer nikada nismo bili dio javnog života, a isto tako bila je to i Slađina želja pa ispoštujmo. Hvala Vam na razumijevanju – objavila je ožalošćena porodica na Slađinom Instagram profilu.
Slađa Petrušić je dan ranije objavila fotografije iz bolnice gdje se vidi da laži u bolničkom krevetu, a noga joj je u potpunosti bila zavijena. Prema njenim riječima, stradala je zbog TikTok izazova.
– Nikad nisam lagala. Otišle su noge i svašta nešto. Inače za ubuduće… pa valjda me toliko poznajete i znate da nikad ne cvilim. To što vam nisam odmah sve rekla, to je jer me doktori svako malo z……. J…m ti Tik Tok izazove – napisala je Slađa.
Kako piše na Instagramu “petrusicsladjana”, nakon što je samoinicijativno napustila bolnicu, nešto posle 12 časova njeno stanje se pogoršalo i, prema pisanjima medijima, ona je hitno hospitalizovana nakon srčanog zastoja.
Po dolasku u njen dom u Zagrebu, medicinska sestra i doktor su navodno uradili reanimaciju, a navodno je na licu mesta dobila epinefrin kako bi medicinski tim pomogao da joj povrati puls.
Ona je, kako prenose, oko 20 časova doživela još jedan infarkt i reanimacija i pokušaj oživljavanja koji je trajao oko pola sata nije uspeo! Slađana Petrušić preminula je oko 20.30 časova.
(Ekskluzivan.ba/Kurir)
Hronika
EPILOG AKCIJE “SAMBO”! Na slobodi 7 osumnjičenih zbog MONSTRUOZNOG ZLOSTAVLJANJA PASA

Policija je u nastavku akcije “Sambo” pretresom na području Broda tokom jučerašnjeg dana pronašla dva psa i određenu sumu novca.
Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske (MUP RS) saopštili su da su pretresene dvije lokacije koriste lica koja se dovode u vezu sa izvršenjem krivičnog djela mučenje i ubijanje životinja.
– Kod jednog lica iz Broda koje se sumnjiči da je u prethodnom periodu organizovao mučenje životinja kroz organizovanje borbi pasa, pronađena su i oduzeta dva psa, novac, kao i drugi predmeti koji se dovode u vezu sa izvršenjem navedenog krivičnog djela – saopštila je policija.
Akcija “Sambo” sprovedena je 19. oktobra i tada je privedeno 15 lica a u jednom selu kod Dervente otkriveno je borilište za pse, a u blizini njega nađeni su i leševi ubijenih životinja, kao i nekoliko povrijeđenih pasa.
Prema nepotvrđenim informacijama borbe pasa organizovane su radi zarade, ali i zabave,a sve su organizovali osobe iz regiona koje su već ranije dolazile u sukob sa zakonom zbog raznih nedjela, a neki od njih su bezbjednosno interesantna lica.
Nakon ispitivanja sedam osumnjičenih je po nalogu nadležnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Doboj pušteno na slobodu, dok je osam lica, koji su strani državljani predati Službi za poslove sa strancima BiH – Terenska kancelarija u Doboju. Psi koji su zatečeni na lokaciji su po Naredbi nadležnog suda predati u azil, za čije dalje postupanje nadležna Republička veterinarska inspekcija. Svi uhapšeni se terete za krivično djelo mučenje i ubijanje životinja.
Hronika
HOROR U NOVOM SADU! Tridesetdevetogodišnja žena osumnjičena je da je u Novom Sadu ubila svoju bebu

Tridesetdevetogodišnja žena osumnjičena je da je u Novom Sadu ubila svoju bebu, koja je pronađena jutros kod ulaza u jednu zgradu.
Žena je osumnjičena da je noćas neposredno poslije poroda bacila novorođenče na travnjak, usljed čega je preminulo, saopštila je policija u Novom Sadu.
Protiv nje će biti podnesena krivična prijava zbog sumnje da je počinila teško ubistvo.
Osumnjičena se nalazi u Kliničkom centru Vojvodine, a nakon otpuštanja biće joj određeno zadržavanje do 48 časova.
U zakonskom roku, biće privedena, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu, prenose beogradski mediji.
Hronika
TRAGEDIJA U BIH! Mlada doktorka izvršila samoubistvo, SVI U ŠOKU

U mjestu Vražići kod Čelića djevojka je prije dva dana počinila samoubistvo, što je izazvalo veliku tugu kod stanovnika Brčko distrikta.
Prema nezvaničnim informacijama portala InfoPoskoka Brčko, djevojka je imala 27 godina i bila je zaposlena kao ljekar u bolnici u Brčkom.
Podsjećamo, djevojka je život okončala iz pištolja u porodičnoj kući u Vražićima.
Na mjestu događaja obavljen je uviđaj, a policija i tužilaštvo istražuju sve okolnosti ovog tragičnog slučaja.
– Radila je kod nas u Brčkom, bila je vrijedna i nasmijana osoba – rekao je za InfoPoskok Brčko jedan od njenih kolega, koji je želio ostati anoniman.
-
Politika3 dana ago
RADOJIČIĆ “Vlast se totalno pogubila, IZDALI SU SRPSKU, OVO JE HAOS”
-
Politika2 dana ago
BORCI LJUTI NA NARODNU SKUPŠTINU: Da li je Šmit legalan ili ne?
-
Politika3 dana ago
Više nije predsjednik Srpske, ali i DALJE KORISTI PALATU SRPSKE! Ugostio Netanjahuovog brata
-
Politika2 dana ago
PROLE: Đajić je Stanivukovića nazivao monstrumom i kriminalcem – TO NIJE POLITIČKA KULTURA!
-
Politika1 dan ago
VJEROVALI ILI NE! Vlada RS daje Kinezima dodatnih 178 miliona maraka
-
Svijet2 dana ago
“GRUPA IZUZETNO PROFESIONALNA”: Pljačka Luvra nosi obilježja OZLOGLAŠENOG PINK PANTERA
-
Politika2 dana ago
“DODIK PROGUTAO NEKOLIKO VELIKIH ŽABA”: Analitičari otkrivaju pozadinu kompromisa sa Amerikom
-
Region2 dana ago
Zatvorio sinu i snahi s petoro djece vodu i struju: “NISU PLAĆALI REŽIJE”