Connect with us

Estrada

PRVI SNIMAK SINA MARIJE ŠERIFOVIĆ! Pjevačica podjelila neodoljiv trenutak: “Ljubav je došla!”

Marija Šerifović je dobila bebu, dijete koje je godinama priželjkivala se rodilo početkom decembra, a trudnoću je iznijela surogat majka.

“Ljubav je dosla. Nebo je osvetlila najlepsa zvezda mog zivota. Rodio se Mario. Neka te sine život vodi stazama svojim najlepsim, a ja te svojom ljubavlju cuvam od tuge i od ljudi. Hvala svima sto salju ljubav i neka tiho i toplo bude sve ono sto dolazi od vas ka njemu. Volim vas sve!”, napisala je u objavi Marija.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

Cijeli proces trajao je dugo i dolazak bebe držan je u strogoj tajnosti, uzme li se u obzir da je trudnoću iznijela surogat majka.

Poznato je da je Marija Šerifović godinama unazad isticala da želi da dobije dijete.

O svojoj želji da ima bebu je govorila u jednoj televizijskoj emisiji.

“Jako je intimno je to pitanje, pogotovo u ovom trenutku i ovom slučaju. Nisam promenila to mišljenje i radujem se tom trenutku koji se verovatno i bliži. Generalno sve što ima veze sa detetom je ozbiljna stvar i oko toga nema šale. Kod mene će se to veoma planirano desiti, kada budem bila spremna da suštinu svog života podredim Šerifoviću junioru. Znam koje će ime biti, ali ne mogu da kažem”, rekla je prije godinu i po dana Marija Šerifović, prenose “Novosti”.

Osim toga, kada je nedavno sa pratiocima na Instagramu slavila 20 godina od izlaska svog prvog albuma, oni koji znaju da čitaju između redova mogli su da primjete da se nešto sprema budući da je tada ponovo spomenula “Šerifovića juniora”.

“Hvala vam što ste zajedno sa mnom prolazili kroz razne moje faze. Kako muzičke, umetničke, životne, karakterne, psihičke. Hvala vam što ste tu, što starite sa mnom. Sede su već krenule lagano. U našim životima imaju dva najznačajnija datumu, kada se rodite i kada shvatite zašto. Dok se ne rodi Šerifović junior vi ste do tada moje zašto. Hvala vam što ste posebni, što imam najdivniju publiku, hvala vam što ste normalni. Moja bitka nije bila nimalo laka, nije bilo lako biti drugačiji, na tom razumevanju vam posebno hvala. Potrudiću se da vam sledećih 20 godina budu jednako zabavno kao ovih prvih 20 i ujedno da vam kažem da je album gotov, jedva čekam da izađe prvoj nedelji meseca oktobra. bez vas Marija Šerifović ne postoji”, rekla je Marija u videu na Instagramu.

Prilikom gostovanja u emisiji “Zvezde Granda Specijal” još prije četiri godine naglasila je da želi da napusti svoje mjesto članice žirija kako bi dobila bebu: “Kad napustim “Zvezde Granda” biću majka. Želim tome ozbiljno da se posvetim, a ne da mi dete čuvaju babe i dede”. Marija, ipak, nikada do sada nije ni u naznakama otkrila da će trudnoću iznijeti surogat majka.

Kada je prije nekoliko godina komentarisala prognozu astrologa, koji su rekli da će Marija definitivno dobiti bebu i to ne jednu već blizance, Marija je rekla: “Volela bih da nisu u pravu. Jedno dete mi je sasvim dovoljno”.

Marija Šerifović je srpska pop pjevačica i jedina srpska pobednica Evrovizije, a ogroman talenat za muziku naslijedila je od svoje mame, legendarne pjevačice narodne muzike Verice Šerifović. Marija je, naime, rođena 14. novembra 1984. godine u Kragujevcu.

Estrada

Priveden Aca Lukas, policija mu prekinula nastup: “AJEDE PUŠTAJTE ČOVEKA”

Aca Lukas sinoć je imao nastup u makedonskom gradu Kavadarci, koji je prekinut zbog intervencije policije.

Kako prenose makedonski mediji, očekivalo da će se pjevač vratiti na scenu, ali do toga nije došlo.

Tim povodom oglasila se i makedonska policija i otkrila da je nastup prekinut jer nisu posjedovali radnu dozvolu.

“Dana 22. novembra 2025. u 00.10 časova policijski službenici iz OVR Kavadarci priveli su A.V. (57) iz Republike Srbije. Prilikom sprovođenja akcijske kontrole u ugostiteljskim objektima na području Kavadaraca, od strane policijskih službenika iz OVR Kavadarci odjeljenje za kriminalističke poslove priv CVR Veles, inspektora za strance iz Regionalnog centra za granične poslove „Jug“ zajedno sa državnim tržišnim inspektoratom inspekcijom rada i Upravom za javne prihode, prilikom izvršene kontrole u ugostiteljskom objektu u Kavadarcima u kojem je on nastupao, utvrđeno je da je nastupao bez potrebne dozvole.

Za učinjeni prekršaj protiv njega je Osnovnom sudu Kavadarci podnijet zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, kažnjivo po člani 217 stav 1 tačka 2 zakona o strancima. Policija ga je sprovela u Osnovni sud Kavadarci u skraćenom postupku gdje mu je izrečena novčana kazna“, stoji u saopštenju, prenosi Nova.

Tim povodom oglasio se i njegov menadžer Saša Mirković.

On je otkrio detalje nemilog događaja. Kako navodi Saša Mirković, sprovođenje ovog postupka nad Acom Lukasem je izazvalo gnjev Lukasovih fanova, koji su u velikom broju došli da uživaju u nastupu muzičke zvijezde, piše Kurir.

“Ajde, puštajte čoveka da ide kući, ne glupirajte se. Najveću balkansku zvezdu vi privodite zato što je ogrnuo makedonsku zastavu. Ostavljate ljude koji su platili karte bez nastupa. Prekidate nastup, izigravate šerife po Kavadarcima”, istakao je Saša Mirković, te nastavio:

“Lukasu puna podrška. Izdrži, Aco! Narod je uz tebe i ne sikiraj se. Ljubi te tvoj brat. Idem da spavam, da sutra budem svežiji”, poručio je Saša Mirković.

Fanovi smatraju da je ovakav postupak, potpuno sramotan, skandalozan i nedostojan tretmana prema jednoj od najvećih muzičkih zvijezda regiona, te su se okupili ispred policijske stanice bijesni zbog hapšenja pevača.

Okupljeni fanovi sve vrijeme stoje ispred zgrade policije, skandiraju Lukasovo ime i glasno mu pružaju podršku. Poručuju da neće otići dok se, kako kažu, ne ispravi nepravda koja mu je sinoć učinjena.

Nastavi čitati

Estrada

Aca Lukas žestoko POPLJUVAO Nedu Ukraden! “ONA JE…”

Folk pjevač Aca Lukas ponovo je privukao veliku pažnju javnosti nakon što je gostovao u podcastu “B-13” kod makedonskog šoumena Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.

Tokom razgovora, Lukas se u svom prepoznatljivom stilu osvrnuo na pjevačicu Nedu Ukraden, koju je oštro kritikovao, a njegove izjave izazvale su lavinu komentara.

U opuštenom razgovoru, bez dlake na jeziku, Lukas je govorio o, kako je rekao, “višestrukom identitetu” svoje kolegice:

„Ova se jedna, godinama nešto priča, kad god je slušam negde, recimo, u Sarajevu kaže da je iz Sarajeva. Kad je u Zagrebu, govori da je Zagrepčanka, a kad je u Beogradu, onda je Beograđanka”, rekao je Aca.

„Govorim o Nedi Ukraden. Imam utisak da je njena majka toliko dugo imala trudove da je počela rađati u Sarajevu, pa su Nedi noge ispale tamo, dok su došli do bolnice u Zagrebu ispao joj je trup, a glavu je na kraju ostavila u Beogradu. Tako se rodila u tri grada odjednom. Samo tako mogu razumeti nju i to što priča”, dodao je Lukas, dok se Boki neprestano smijao.

Mišljenja podijeljena
Pjevač se tu nije zaustavio, već je nastavio u istom tonu i dodatno se našalio na račun Nede Ukraden, nazvavši je „medicinskim fenomenom”:

„Stvarno sam je čuo kako u Sarajevu kaže da je Sarajka… pa onda u Zagrebu da je Zagrepčanka, pa zatim Beograđanka u Beogradu! Čudan mi je taj krug, biološki i fizički, celi taj porod koji se, izgleda, dogodio u tri grada. Neda je medicinski fenomen”, zaključio je Lukas.

Njegove izjave brzo su se proširile društvenim mrežama, a korisnici su podijeljeni: dok jedni smatraju da je Lukas pretjerao, drugi ističu da je riječ o njegovom prepoznatljivom humoru, prenosi Dnevno.

Nastavi čitati

Estrada

PROPALI MU NASTUPI! Poznati pjevač deportovan iz Švedske, NIJE IMAO DOZVOLU!

Semir Cerić Koke, muzičar iz BiH, deportovan je iz Švedske, gdje je trebao nastupiti u Geteborgu, a kako je pjevač u razgovoru za federalne mediji ispričao, cijela situacija dogodila se prilikom dolaska u tu skandinavsku zemlju.

“Kad sam sletio u Geteborg na pasošku, pitali su me gdje idem. Ja sam rekao da idem u Geteborg jer mi prijatelj pravi godišnjicu restorana za svojih 40-ak prijatelja, i da sam došao besplatno da proslavimo zajedno (petak). A u subotu da ću pjevati u Malmeu, komercijalni koncert za novac u organizaciji firme Balkan Night. Pitali su da li imam ugovor, rekao sam da imam i da je plaćen porez i sve dabžbine za prijavu koncerta”, rekao je Koke za Klix.ba.

Ispitivani pet sati
Dodao je da su oni bili skeptični prema cijeloj ekipi i nisu željeli provjeriti situaciju s organizatorom.

“Onda su moj bend i mene stavili na stranu da čekam i nakon pet sati čekanja su nas ispitivali isto. Ja sam im dao broj od mog prijatelja gdje smo trebali slaviti godišnjicu restorana, oni su ga pozvali i on je potvrdio da je sve istina što sam ja naveo. Poslije su me odveli u prostoriju i pitali za komercijalni koncert u Malmeu, odgovorio sam isto što i ranije. Tražili su mi ugovor i ja sam taj ugovor imao u telefonu, kao i ime firme i uslove koje sam dogovorio s firmom, ali oni mi nisu dozvolili da otvorim telefon, niti su htjeli pozvati organizatora”, kazao je Semir.

Nema radnu dozvolu
Koke je ispričao detalje ispitivanja i razloge zbog kojih mu je zabranjen ulazak u Švedsku.

“Tako su redom ispitivali i moje kolege. I nakon još par sati čekanja su me obavijestili da me ne žele pustiti da uđem na teritoriju Švedske i da imam dvije godine zabrane ulaska u Švedsku kao i u Šengen. Takođe su mi rekli da računaju i ovaj nastup u Geteborgu kao i da ću imati hranu besplatno i nije im jasno zašto negiram zaradu, a oni zaradom smatraju i hranu i smještaj. U daljem tekstu navode kao da sam neki DJ a ne pjevač i na kraju sam shvatio da je problem što nisam imao radnu dozvolu, a prije toga sam imao saznanje da po švedskom zakonu, ako je sve regularno prijavljeno da imam pravo unutar 14 dana raditi bez dozvole, što je u mom slučaju jedan dan”, dodao je Koke.

Nastavi čitati

Aktuelno