Sport
Denver pobijedio Filadelfiju, Јokić najbolji pojedinac na terenu

Denver Nagetsi pobijedili su Filadelfija Seventisikserse u derbiju večeri, 116:111.
Srpski reprezentativac Nikola Јokić bio je ubjedljivo najbolji pojedinac na terenu, pošto je za nešto više od 30 minuta na parketu ostvario novi tripl-dabl zabilježivši 25 poena, 17 skokova i 12 asistencija.
Pored Јokića, DŽamal Marej se istakao sa 19 poena, dok je Braun zabilježio 18.
Majkl Porter DŽunior je imao 15 poena, a 12 je postigao Gordon.
(Nezavisne novine)
Sport
Đoković pomogao dječaku kojem je pozlilo, u naručju ga iznio na tribine (VIDEO)

Srpski teniser se priprema za Rolan Garos, a u subotu je odradio otvoreni trening zajedno sa Karenom Hačanovim, a tribine su bile ispunjene skoro do poslednjeg mjesta.
Bilo je izuzetno vrelo i sparno pa se dogodila i neprijatna scena na tribinama, a pozlilo je i jednom dječaku.
Novak je odmah prekinuo trening, ne bi li pomogao mladom navijaču. Spustio ga je do terena, doveo ga je do klupe i pomogao mu da se osvježi, dao mu je i vodu ledeni peškir, koji je ovaj stavio oko vrata. A onda ga je doveo ponovo do dijela gdje je bio na tribinama, a onda ga je podigao u naručje i vratio na tribine.
Novakov gest izazvao je oduševljenje čitavog stadiona koji mu je aplaudirao.
Sport
Počinje Rolan Garos

U Parizu počinje takmičenje na drugom teniskom grend slem turniru sezone, Rolan Garosu.
Srbiju predstavlja šestoro tenisera i jedna teniserka, od kojih će danas na teren samo Laslo Đere.
Đere igra sa Andrejem Rubljovom iz Rusije.
Novak Đoković prvi meč provog kola igraće sutra, a protivnik mu je američki teniser Aleksandar Kovačević.
Sport
Borac osvojio Kup Republike Srpske

Fudbaleri Borca osvojili su Kup Republike Srpske jer su u finalu ovog takmičenja slavili protiv Laktaša 2:1 na Gradskom stadionu u Banjaluci.
Borac je poveo u 5. minutu golom Momčila Mrkaića, a Laktaši u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena dolaze do izjednačenja sjajnim pogotkom Davida Vukovića iz slobodnog udarca.
Pobjedonosni gol za Borac u 61. minutu postigao je Nedjeljko Piščević.
On je nakon centaršuta Nikole Ninkovića glavom savladao golmana Laktaša. “Crveno-plavi” su do kraja sačuvali prednost i osvojili trofej najmasovnijeg takmičenja u Republici Srpskoj.
Banjalučki tim je tako nakon 11 godina posta pehar Kupa Republike Srpske vratio u Platovu ulicu.
-
Region2 dana ago
Dječak ubica postaje nasilan i svakog dana insistira da bude pušten na slobodu
-
Uncategorized2 dana ago
Snažno nevrijeme pogodilo Banjaluku (VIDEO)
-
Nauka i tehnologija3 dana ago
Snima vas: Ako imate ovu aplikaciju, brišite je odmah
-
Život i stil1 dan ago
Ova osoba će naslijediti ogromno bogatstvo Tine Tarner
-
Banjaluka3 dana ago
„Ćevap fest“ u Banja Luci od 26. do 28. maja
-
Region2 dana ago
Prevrnuo se traktor sa prikolicom punom maturanata
-
Region2 dana ago
Vučić digao vojsku na nivo borbene gotovosti zbog nasilja nad Srbima na sjeveru KiM
-
Hronika3 dana ago
SIPA pretresla 40 lokacija: Notare i advokate sumnjiče da su knjižili tuđe zemljište i nekretine