Connect with us

Zanimljivosti

KAO U SAPUNICI! Slavnom fudbaleru pukao i sedmi brak, sada je u velikom problemu

Legendarni lijevi defanzivac Brazila i Real Madrida Roberto Karlos, prema pisanju medija, preselio se u sportske objekte kraljevskog kluba nakon razvoda od Marijane Lukon, prenosi Estadio Deportivo.

Brazilac, otac najmanje 11 djece sa sedam žena, suočava se sa komplikovanim razvodom poslije više od 15 godina braka sa ženom sa kojom ima dvoje djece.

On je u braku sa Lukon od 2009. godine, a očekuje se da će razvod biti komplikovan zbog podjele bogatstva bivšeg igrača, koje se procjenjuje na oko 160 miliona dolara, a koje bi trebalo podijeliti na dva dijela.

Kako prenose mediji, roditelji njegove supruge žive u jednom od njegovih imanja, a Lukon ostaje u glavnoj kući, pa se Roberto Karlos privremeno preselio u sportske objekte Reala, za koji već neko vrijeme radi kao marketinški i menadžerski radnik. Real u svom kompleksu ima spavaće sobe sa pet zvijezdica, u kojima igrači ponekad po potrebi prenoće.

Jednu od ovih koristi i legendarni Brazilac, a Španci pišu da spava u sobi pored terena za trening. Cjelokupna imovina mu je trenutno u blokadi, i tako će ostati sve dok sa bivšom suprugom ne postigne dogovor o raspodjeli novca.

Prethodno je u životu imao još šest brakova te devetero djece, barem one koje je priznao.

Zanimljivosti

RODITELJI OBRATITE PAŽNJU! Vikanje na djecu ostavlja nevidljive ožiljke

Djeca koja su odrastala u sredini gdje je vikanje bilo učestalo, često sa sobom nose nevidljive ožiljke koji se kasnije mogu manifestovati kroz nesigurnost, anksioznost ili izbjegavanje sukoba.

Kako se ti uticaji odražavaju u svakodnevici?
Vikanje djetetu šalje poruku da nije dovoljno dobro ili da sve radi pogrešno. U odraslom uzrastu, to može dovesti do hronične nesigurnosti, osjećaja manje vrijednosti i straha od odbijanja.
Svaka greška postaje dokaz ličnog neuspjeha, što dovodi do pretjerane samokritičnosti.

Djeca koja su bila izložena vikanju često razvijaju osjećaj stalne prijetnje. U odraslom uzrastu to se manifestuje kao stalna anksioznost, izazvana sukobima, kritikama ili čak običnim životnim situacijama.

Strah od neuspjeha, usađen u djetinjstvu, može uzrokovati pretjerani perfekcionizam, gdje odrasle osobe teže nedostižnim standardima kako bi izbjegle kritiku.
Linker
Često vikanje roditelja takođe može narušiti sposobnost stvaranja zdravih odnosa. Neki odrasli izbjegavaju sukobe i povlače se, dok drugi reaguju agresijom, što otežava odnose s partnerima, prijateljima i kolegama.

Djeca koja su bila izložena vikanju često imaju problema s regulacijom emocija, što se u odraslom dobu može manifestovati kroz intenzivne ispade poput ljutnje, plača ili emocionalne otupljenosti.

Strah od izražavanja emocija često rezultuje unutrašnjom nesigurnošću i osjećanjem izolovanosti, prenosi B92.

Nastavi čitati

Zanimljivosti

REKORDERKA! Žena izazvala 8 saobraćajki za 35 minuta, a BILA POTPUNO TRIJEZNA!

Žena (47) iz japanskog grada Osaka izazvala je osam saobraćajnih nesreća u tom gradu za 35 minuta u periodu između sedam i 7.35 časova, prenosi “Japan Today”.

Incidenti su se dogodili u Ulici Šin-Midosudži, glavnoj arteriji koja prolazi kroz sjeverni centar grada Osake. Iako prometna, Šin-Midosudži je relativno široka i ravna ulica koja je jedna od lakših ruta za vožnju.

Prvi sudar dogodio se u sedam sati ujutro, kada je žena udarila u automobil kojim je upravljao 46-godišnji muškarac i nastavila vožnju.
Šest minuta kasnije udarila je u drugi automobil i pobjegla, a dva minuta kasnije sudarila se sa trećim autom koji je vozio 60-godišnji muškarac.

Ona je i ovaj put pobjegla sa lica mjesta i u 7.13 naletjela je na 49-godišnju ženu koja se vozila skuterom, udarila pješaka u 7.21, da bi osam minuta kasnije automobilom udarila 82-godišnjeg pješaka.

Nakon toga udarila je u zid duž ulice Šin-Midosudži, a zatim i 33-godišnjeg motociklistu, oko 7.35, nakon čega ju je privela policija.

U incidentima su dvojica pješaka i motociklista zadobili lakše povrede, prenosi Tanjug.

Policija je saopštila da žena nije bila pozitivna na alko-testu.

Nastavi čitati

Zanimljivosti

OBJAVLJENI I DETALJI! Stiže nastavak kultne “Žikine dinastije”

U Beogradu je u toku snimanje novog nastavka čuvenog serijala Žikina dinastija u režiji Milana Konjevića, a po scenariju Milene Marković.

U glavnoj ulozi gledaćemo Nikolu Koju, Vesna Čipčić će ponovo biti Frau Elza, Vladimir Petrović još jednom će oživjeti Bobu, a prava pojačanje biće mladi Nikola Brun i Gavrilo Ivanković.

Novi film zvaće se “Povratak Žikine dinastije” a glavnu ulogu tumači Nikola Kojo, koji se vraća u liku Miše Pavlovića nakon više od 30 godina. Miši u Srbiju dolaze sinovi koje dugo nije vidio jer žive s Natašom u Moskvi, ali kada stignu momci koji nose imena svojih pradjedova – Žike i Milana, kreće nova luda godina, puna smijeha, avanture i porodičnih vrijednosti.

Stari junaci

Od starih likova vraćaju se Vesna Čipčić kao Frau Elza, kao i Vladimir Petrović kao Boba, a biće još nekih iznenađenja, najavljuju producenti.

Snimanje filma redovno obilazi i Jovan Marković, kreator starog serijala, koji je aktivno uključen i u produkciju novog djela, kao ko-producent i konsultant na scenariju. Novi scenario radila je njegova kćerka Milena Marković.

– Emotivno je. Sa jedne strane veoma me raduje što se nastavlja taj serijal i saga Žikine dinastije, koji je prihvatila publika i mlada i stara, od tada pa sve do danas. Ovaj nastavak je praktično na zahtjev publike koja je to toliko željela. Raduje me i što vidim predan i kompetentan rad ekipe koja radi ovaj nastavak. A malo sam i tužan, jer nema više većine glavnih aktera iz starih filmova. Sreo sam Vladu Petrovića poslije 40 godina i obojica smo evocirali uspomene sa određenom tugom što s nama nisu Gidra, Marko, Jelena, a posebno što nas je prerano napustila Rialda, koja je trebalo da ima veliku ulogu u ovom nastavku – rekao je.

O tome šta misli, kako će se ovaj film dopasti novim generacijama kaže:

“Nastojali smo da zadržimo određenu vezu između starih filmova i načina na koji su oni pravljeni i kako su naši heroji bili predstavljani, što je publika voljela. U novom filmu glavni lik je unuk, a kakav deda takav unuk, ali sada je to priča s mnogo više događanja i s bržim tempom. Mislim da smo napravili organski spoj između štimunga starih filmova i brzine modernog života.”

Mladost i iskustvo

Praunuci legendarnih likova biće u fokusu novog filma, a novi Žika biće Nikola Brun, dok će Milana igrati Gavrilo Ivanković. Jednu od glavnih uloga odigraće poznata manekenka i voditeljka Danijela Dimitrovska, kojoj će ovo biti prva filmska uloga!

Tu su i poznata glumačka imena kao što su Srđan Timarov, Mladen Sovilj, Jovo Maksić, Milena Predić, Slobodan Boda Ninković, te mlade glumice Katarina Veljović, Tamara Radovanović i Mina Nenadović.

Film se snima na lokacijama u Beogradu, Pančevu i na Zlatiboru.

Premijera se planira za jesen 2025. godine. Producenti su “Talking Wolf Productions” i Olimp produkcija, a izvršna produkcija je “Cinnamon Films”, dok je Film i Ton koproducent. Film su finansirali Filmski centar Srbije, kao i od platforma “Apolon”, na kojoj će biti dostupan nakon bioskopske distribucije.

Producenti ovog ostvarenja su Ognjen Rakčević i Milan Todorović, koji su takođe rekli prve impresije.

– Veoma je smiješno. Bukvalno je bilo dana kad smo plakali od smijeha! Imamo genijalne glumce. Jedva čekam da publika vidi naš film, mislim da će biti dostojan nasljednik legendarnog serijala – smatra Todorović, piše “Kurir”.

Agencije/Glas Srpske

Nastavi čitati

Aktuelno